"Nie można załadować profilu użytkownika" windows 7

Witam , niewiem czy pisze w odpowiednim dziale , ale chyba tak ^^’’. Dzisiaj rano wystąpił u mnie pewien problem . Mianowicie nie dało się zalogować na moje konto użytkownika . Wyskakiwał błąd "Logowanie usługi Usługa profilów użytkowników nie powiodła się . Nie można załadować profilu użytkownika " . Okej próbowałem coś pokombinować w Panelu Sterowania i użytkownikach , ale po wpisaniu hasła administratora nic się nie dział (było poprawne ) . Więc uruchomiłem komputer w trybie awaryjnym ( udało się wejść na moje normalne konto) i usunąłem hasło . Lecz dalej nic się nie dzieje po kliknięciu enter ( prośba o wpisanie hasła dalej się pojawia , po prostu nic nie wpisuje ). Z góry dziękuję za pomoc :>

avorim , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie, używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

Witaj. Coś pomieszało się w usługach lub plikach usług. Usługi są sprawdzane przez m.in. automatyczne narzędzie do naprawy systemu, tak więc nie będzie sprawdzać po kolei 120 usług która jest nie taka, tylko skorzystamy z tego narzędzia.

Posiadasz płytę z Windowsem 7?