Nie można załadować strony kamery monitoringu

Witam,

jak napisałem w temacie, na komputerze z Windows 7 strona logowania do kamery monitoringu NETSurviliance nie wyświetla się poprawnie. W systemie Windows Vista strona działała poprawnie, można było się zalogować i używać strony normalnie. Dodam że próbowałem instalacji starego oraz alternatywnego pakietu który strona kazała mi ściągnąć wcześniej, i że strona używa ActiveX. Na przeglądarkach innych niż Internet Explorer można się zalogować, ale nie można wyświetlać obrazu z kamer, natomiast w Internet Explorerze nie mogę się zalogować i strona wyświetla się nieprawidłowo. Proszę o przeniesienie tematu do odpowiedniego działu w razie potrzeby i z góry dziękuję za pomoc.

Zainstaluj wtyczkę ActiveX.

Jeśli chodzi o plik typu “Active.exe” to pobierałem, włączałem też kontrolki ActiveX, ale strona dalej nie wyświetla się poprawnie.

Podejrzewam, że masz zbyt “nową” przeglądarkę. Często spotykami się z takimi cudami. Zobacz czy producent wydał nowy soft, firmware, działający z nowy przeglądarkami.

Postaram się znaleźć nowsze oprogramowanie dla kamery, w razie czego odpiszę. Dziękuję za porady.

Jak nie znajdziesz nowszego softu,  poszukaj jakiegoś ie7 lub ff w wersji 3.5.