Nie można zalogować się do nowego profilu

Witam, mam maly problem.

Posiadam laptopa HP Pavilion g6 z Windowsem 7 64bt. Mam problem z zalogowaniem się do nowo utworzonego profilu użytkownika. W oknie wyboru użytkownika pojawia się komunikat: Logowanie usługi profilów użytkowników nie powiodło się. Nie można załadować profilu użytkownika.

Szukałem rozwiazania w:

windows-vista-nie-mozna-odnalezc-profilu-uzytkownika-t259656-15.html

http://support.microsoft.com/kb/947215/pl

Jednak żadne z powyższych rozwiązań nie dało rozwiązania. Może komuś udało się naprawić ten problem jeśli tak to proszę o instrukcje postępowania. Dzięki z góry. :slight_smile:

Dodane 21.01.2013 (Pn) 19:51

Rozwiązanie problemu znalazłem u pomocy technicznej Microsoft. Podaje może komuś się przyda :slight_smile:

  1. Prosze wejsc do katalogu Users badz uzytkownicy.

  2. Jezeli nie widzi Pan katalogu Renault to prosze wybrac w lewym górnym rogu Organizuj i Opcje folderów i wyszukiwania. Nastepnie widok i prosze zaznaczyc Pokaz ukryte pliki, foldery i dyski.

  3. Prosze kliknac prawym przyciskiem myszy na katalogu default i wybrac wlasciwosci i zabezpieczenia.

  4. Prosze wybrac Zaawansowane i Zmien uprawnienia.

  5. Prosze zaznaczyc "Zastap wszystkie uprawnienia obiektów podrzednych uprawnieniami dziedziczonymi z tego obiektu i zatwierdzic.

  6. Prosze sprawdzic czy mozna dodac uzytkownika, jezeli nie, to prosze zresetowac komputer i jeszcze raz sprawdzic dodanie uzytkownika.