Nie można zalogować się do routera

Witam.

Mam problem a mianowicie nie mogę się zalogować do routera :

Może (hard)reset urządzenia?

resetowałem już ale nie wiem czy hard

Podaj markę i model routera.

NETGEAR DG834G

Może głupie ale wpisz > Admin < A z dużej litery.Powinno być tak.

W jaki sposób resetowałeś urządzenie ? Po zresetowaniu urządzenie powróci do ustawień fabrycznych czyli pewnie będziesz musiał wpisać login oraz hasło dostępu do internetu. Spróbuj w ten sposób, na tylnym panelu powinieneś mieć przycisk RESET, wciśnij go i trzymaj do momentu jak wszystkie diody zaświecą (około 10 sekund), następnie puść przycisk i poczekaj aż router się uruchomi ponownie. Po tym zabiegu powinieneś mieć dostęp do routera za pomocą standardowych danych. Informacje te znajdziesz pod spodem urządzenia, będzie tam adres IP oraz login i hasło.

Tak wiem już tak robiłem tylko już za drugim razem nie da się logować właśnie to się wyświetla co na screenach

Jak masz to na gwarancji odeślij do serwisu

ale internet i wszystko działa tylko nie mogę się zalogować do routera ;/ może być to wina jakiegoś firewalla bo miałem Kerio Control może coś od tego bo po tym jak to zainstalowałem i odinstalowałem zaczęły się problemy ;/

Masz podpięty tylko jeden PC pod ten router? Jeśli nie to sprawdź jak się ma sprawa na innych, jeśli posiadasz tylko jeden możesz uruchomić jakiś live cd i sprawdzić.

mam 2 stacjonarne i na 2 też się nie da zalogować nie wiem co to ma być

Dodane 31.07.2010 (So) 20:21

problem rozwiązany po formacie ZAMYKAM