Nie można zalogować się do routera

(Gigs 12) #1

Witam.

Mam problem a mianowicie nie mogę się zalogować do routera :

(Loczek__16) #2

Może (hard)reset urządzenia?

(Gigs 12) #3

resetowałem już ale nie wiem czy hard

(Loczek__16) #4

Podaj markę i model routera.

(Gigs 12) #5

NETGEAR DG834G

(Łukash) #6

Może głupie ale wpisz > Admin < A z dużej litery.Powinno być tak.

(Loczek__16) #7

W jaki sposób resetowałeś urządzenie ? Po zresetowaniu urządzenie powróci do ustawień fabrycznych czyli pewnie będziesz musiał wpisać login oraz hasło dostępu do internetu. Spróbuj w ten sposób, na tylnym panelu powinieneś mieć przycisk RESET, wciśnij go i trzymaj do momentu jak wszystkie diody zaświecą (około 10 sekund), następnie puść przycisk i poczekaj aż router się uruchomi ponownie. Po tym zabiegu powinieneś mieć dostęp do routera za pomocą standardowych danych. Informacje te znajdziesz pod spodem urządzenia, będzie tam adres IP oraz login i hasło.

(Gigs 12) #8

Tak wiem już tak robiłem tylko już za drugim razem nie da się logować właśnie to się wyświetla co na screenach

(pamix) #9

Jak masz to na gwarancji odeślij do serwisu

(Gigs 12) #10

ale internet i wszystko działa tylko nie mogę się zalogować do routera ;/ może być to wina jakiegoś firewalla bo miałem Kerio Control może coś od tego bo po tym jak to zainstalowałem i odinstalowałem zaczęły się problemy ;/

(Loczek__16) #11

Masz podpięty tylko jeden PC pod ten router? Jeśli nie to sprawdź jak się ma sprawa na innych, jeśli posiadasz tylko jeden możesz uruchomić jakiś live cd i sprawdzić.

(Gigs 12) #12

mam 2 stacjonarne i na 2 też się nie da zalogować nie wiem co to ma być

-- Dodane 31.07.2010 (So) 20:21 --

problem rozwiązany po formacie ZAMYKAM