Nie można zalogować się na konto Microsoft

Witam. Wstałam dziś rano i jak zwykle odpaliłam laptopa, loguje się i nagle wyskakuje mi nie mój ekran startowy oraz komunikat: “Nie mozemy zalogowac sie na Twoim koncie. Czestym rozwiazaniem tego problemu jest wylogowanie sie z konta i ponowne zalogowanie…” Probuje ale to nic nie daje. Prosze o pomoc poniewaz mam tam duzo waznych plikow, ktorych nie chcialabym utracić…

Stwórz nowego użytkownika i połącz się następnie z Kontem MS. Być może coś się systemowi pomieszało (przecież to Windows) :wink:

2 polubienia

Stworzylam nowego uzytkownika natomiast jak polaczyc te dwa konta?

Skopiuj profile przeglądarek i inne dane z uszkodzonego profilu do nowego i na tym nowym koncie pracuj, a jak przeniesiesz wszystkie dane ze starego profilu to usuń uszkodzony - stary profil w ustawieniach systemu.
:slight_smile:

1 polubienie

Kiedy ja nawet nie mam dostepu do niczego ze starego profilu, mam tylko ten o to ekran startowy i to wszystko…

A przez Ctrl + Shift + Esc nie możesz włączyć nowego zadania CONTROL.EXE (Panel Sterowania).
Jak się włączy menadżer zadań to włącz tryb „zaawansowany”.


Poza tym na nowym koncie możesz prościej pokopiować / poprzenosić bez duplikowania dokumenty, muzykę, obrazy, wideo, pobieranie, appdata np. z profilem przeglądarki i innych programów jak wejdziesz:

w komputer :arrow_right: dysk z zainstalowanym WIndows (często C:) :arrow_right: katalog użytkownicy :arrow_right: otworzyć katalog zepsutego konta i przejrzeć go :arrow_right: powklejać w odpowiednie miejsca pliki w katalogu nowego użytkownika.

Robie tak jak mowisz, tzn. zalogowalam sie na nowe konto, wchodze na C, klikam na moja nazwe uzytkownika zeby dostac sie do plikow, system wymaga hasla wiec je podaje i potem laduje sie, jak sie zaladuje to nic sie nie pojawia :confused: Jak myslisz, co w takim razie?

Z poziomu Linuxa możesz się dostać do plików, jeżeli Windows się uszkodził. Polecam Manjaro :wink:

Przykro mi, ale nic mi to nie mówi.

Może podałeś złe dane.

albo profil przeszedł w fazę “tymczasowego” i się dane wykasowały.