Nie można zmienic rozdzielczosci

Witam. Mam problem ze zmianą rozdzielczosci tzn. nie moge ustawic 1280x1024 stało sie tak gdy zainstalowałem do mojej karty(GeForce 7300GT) najnowszy sterownik

GeForce/ION Release 185

Wersja: 185.85 WHQL

Data publikacji: 7.5.2009

Potem zobaczyłem ze w Właściwości–>Ustawienia–>Zaawansowane nie mam panelu Nvidii

Zainstalowałem inne archiwalne sterowniki ze strony producenta to samo nie da sie zmienic rozdzielczosci, potem zainsalowłem te najnowsze rozdzielczosc sie zmieniła ale jak włączyłem jakąś gre to po wyłączeniu zmieniała sie na najniższą rozdzielczość. Kombinowałem rożnie usuwałem instalowałem nowe starsze, instalowałem jeden na drugi nic ;/. Proszę o pomoc i z góry dziękuje.

Po zainstalowaniu sterowników z płytki wyskoczył taki dymek

123lin.jpg

Hej,

Wygląda na to, że straszny bałagan zrobił się ze sterownikami. Dlatego najlepiej wejdź na stronkę Nvidii i ściągnij sterowniki jeszcze raz - oczywiście ten najnowszy. A później odinstaluj stare sterowniki i zainstaluj nowe zgodnie z poniższymi instrukcjami - Deinstalacja sterowników.

Pozdrawiam,

Dimatheus

problem został rozwiązany, karta przełączyła mi sie jakoś na SLI i trzeba było przywrocic system sprzed kilku dni. Dimatheus dzięki ze sie odezwałes.

Hej,

No to super - choć nieco dziwne objawy przy przełączeniu na SLI - szczerze mówiąc jeszcze z takimi się nie spotkałem. :slight_smile: Oczywiście nie ma sprawy - w końcu od tego mamy forum… :wink:

Pozdrawiam,

Dimatheus