Nie mozna znalesc pliku...,nie otwieraja sie zdjcia itp

trelemorele18

Ważny komunikat dotyczący tytułowania tematów

Przedstaw powód założenia tematu - tytuł “trojan” niewiele tu mówi.

Opisz problem zgodnie z cytowanym zaleceniem - w przeciwnym wypadku temat może zaliczyć Kosz.

W trybie awaryjnym zastosuj narzędzie SmitFraudFix w opcji 2.

Wklejasz nowe logi + log z SmitFraudFix.

jak moge bardziej opisac … po prostu mam trojana i miesa mi w kompie ni jak go uunac nie moge, teraz nie mam pulpitu i nie moge oworzyc zadnego zdjecia, przy tarcie systemu niektore programy otwieraja mi sie podwojnie np gg. Co mam robic ? wkleic jakies logi ?

aha jeszcze jak wlaczam kompa to mi pisze ze nie moze znalesc jakis tam plików :?

Po wykonaniu w/w daj log z ComboFix oraz zawartość pliku c:\rapport.txt.

Jakich plików

BTW

Byłeś o coś proszony:x

"system windows ni moze odnalesc pliku “’ (i tu sa takie cztery kwadraciki’”

“Nie mozna załadowac lub uruchomic w rejestrze pliku “te cztery kwadraciki” Upewnij sie ze plik istnieje na tym komp badz usun odwołanie do niego w rejestrze” to sa komunikatyz pulpitu wyskakuje jeszcze jeden ale zazwy tego pliku nie potrafie przepisać jest tam mnostwo tych kwadracików i jakis dziwnych znaczkow tylko tym razem to nie jest raport z pulpitu.

macie jeszcze to moze sie pzyda

Ściągnij The Avenger,

wypakuj > uruchom > Input script manually > klikasz w lupkę > w nowo otwartym oknie wklejasz:

Po wklejeniu > Done > klik na zielone światło > ok i restart. Po restarcie wchodzisz do The Avenger i wklejasz raport C:\avenger.txt

wyskoczył mi taki bład : “syntax error in line - does not appear to be a valid registry path. Line will be ignored”

Daj nowy log z Combofix-a

Otwórz Notatnik i wklej w nim to:

Plik >>> Zapisz jako >>> Zmień rozszerzenie z TXT na Wszystkie pliki >>> Zapisz pod nazwą FIX.REG >>> kliknij dwa razy na utworzony plik FIX.REG i potwierdź dodanie do rejestru >>> restart.

Dokończyć skanerami online - Skanery do wyboru

Optymalizacja XP: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=76580

wszystko wyczysciłem tempy itd przekanowałem kompa-czysty ale nadal nie działa mi Podgląd obrazów i faksów systemu Win. Nie moge otworzyc zadnego pliku jpg.

aaa jak wybrałem na slepo jakis pulpit to wokol ikonek mam niebieskie otoczki :shock:

Spróbuj:

Narzędzia > opcje > typy plików > szukasz jpg > podświetlasz > zmień > i wybierz podgląd obrazów…

prawym na mój komp > właściwości > zaawansowane > wydajność > ustawienia > efekty wizualne > zaznacz użyj cieni dla etykiet ikon pulpitu