Nie mozna znaleść skryptu C:\MS32DLL.dll.vbs&q


(aFał) #1

Witam wszystkich ... :slight_smile:

Mam problem z dostaniem sie na partycje przez klikniecie 2 razy myszka ... pojawia sie błąd skryptu C:\MS32DLL.dll.vbs&q miałem na pc kilka wirusów jakieś trojany i po ich usunięciu zaczął pojawiać się ten problem :confused: proszę o pomoc z góry wielkie thx :slight_smile:


(adam9870) #2

Wykonaj i wklej log z ComboFix.


(aFał) #3

Zrobiłem tak jak mówiłeś tylko ze pojawił sie problem , mianowicie po włączeniu programu czekałem 30 min i nic nie wyskoczyło - żaden log , na dysku C tez nie znalazłem takiego pliku ... Doszło tylko do stage 6A i koniec nic sie dalej nie działo... wiec ręcznie zakończyłem jego działanie Tylko teraz już wszystko działa :stuck_out_tongue: nie wiem czy to dobrze czy nie :slight_smile: hm jeśli możesz napisz czy należy z tym cos jeszcze robić czy juz nie skoro działa poprawnie . Dzięki za pomoc :wink:


(Krzychuu) #4

aFał poczytaj wskazówki, które napisał autor tego temat:

:arrow: http://www.bezpieczenstwosystemow.pl/in ... topic=18.0

Jak naprwdę nic nie zadziała to daj loga z DSS.


(jessica) #5

Ale DSS nie ma funkcji usuwania tej infekcji z pendrive, którą masz.

Choć jeśli ComboFix przez jakiś czas działał, to prawdopodobnie usunął, co miał usunąć...

jessi


(aFał) #6

ech zrobiłem tak jak mówiliście ale znowu problem ... :confused: winda wywala mi błąd podczas działania DSS-a nie wiem dlaczego ... wszystko wyłączone robie tak jak pisze i buuu dalej nic :confused: nie wiem czy da sie coś z tym zrobić czy tak naprawdę ma to sens czy nie ... Thx za wszystkie rady :wink: Jestem wdzięczny ...

pozdro aFał :slight_smile:


(Gutek) #7

Pobierz program SDFix

-


(aFał) #8

:slight_smile: tym razem doszło do końca ... mam nadzieje ze wszystko ok :slight_smile:


(jessica) #9

SDFix niczego nie wykrył.

Tylko, że SDFix nigdy nie wykrywa infekcji z pendrive.

Inaczej mówiąc: dalej wiemy, że nic nie wiemy. :slight_smile: :slight_smile:

jessi


(aFał) #10

No to fajnie :stuck_out_tongue: ech dam sobie z tym chyba spokój ?Chyba ze są jeszcze jakieś propozycje ? ech Dzięki wielkie za pomoc ... respekt dla Was :wink: i jeszcze raz Thx :slight_smile:

Złączono Posta : 27.10.2007 (Sob) 13:45

Witam ! Ponownie ten sam problem tylko na stacjonarce ale tu udało sie zrobić log z ComboFix-a . Proszę o komentarz do niego jeśli można i o rady :wink: co dalej robić . Thx

pozdro aFał :wink: