Nie obsluguje mi OpenGL

Witam wszystkich, mam problem z OpenGL, ponieważ lubię grać w cs’a i minecraft a do obydwóch gierek potrzebny jest OpenGL, a mój kochany laptop nie obsługuje mi opengl’a jak w cs daje na grafike opengl to mnie wywala i pisze mi ze wraca do grafiki D3D no to jeszcze ujdzie bo grać się da, ale minecraft kożysta tylko z OpenGL, i co teraz poradzić jak mi nie obsługuje opengl szukam rozwiązania na mój problem od tygodnia i nic, co prawda kiedyś przed formatem laptopa miałem win viste i jakoś udalo mi się to zainstalować (niewiem jak) że mc i cs działał na opengl teraz nie umiem tego zrobić. Jesli to się przyda to mam laptopa Asus Z53J, Karta graf. ATI Mobility Radeon X2300 (stery dostałem dodadkowo na płytce przy zakupie laptopa, i pisze mi że to stery z 2006-12-20 roku to stare a jak instaluje nowsze to nic) 2GB RAM, Win 7 32-bit. Niewiem jak to jest czy brakuje sterów do opengl czy co ja sie na tym nie znam.

 

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym dolnym rogu Swojego posta-> następnie skorzystaj z opcji Użyj pełnego edytora. Dziękuję za uwagę.

Tip: Unikaj słów: “problem”, “help”, “pomocy” i.t.p. Tego typu słowa nie spowodują szybszej reakcji a mogą odnieść odwrotny skutek od oczekiwanego, tytuł tematu ma być skróconym opisem Twojego posta- powodzenia.

Dodam tez gdy wlanczam Minecraft wyświetla mi sie cos takiego:

A ja dodam jeszcze, że na forum piszemy w języku polskim, używamy “ś, ć, ź, ż, ą, ę, etc.”, proszę użyć przycisku EDYTUJ i poprawić posty, dziękuję za uwagę.

Używamy także znaków interpunkcyjnych. To też proszę poprawić.