Nie odnaleziono określonego modułu - Home Tab Updater

Witam. Co oznacza ten komunikat i co trzeba zrobić żeby go nie było (oprócz reinstalacji systemu).

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3d1abade5d0bd952.html

Jeśli jesteśmy proszeni o zmianę tematu wątku, to przede wszystkim zmieniamy ją w pierwszym z postów. Tytuł zmieniony.

Oznacza, że masz bałagan w systemie. Wystąpił problem z programem HomeTab. Jeśli go nie używasz, to odinstaluj pozostałości, jeśli używasz - zainstaluj ponownie.

Co to za program. Nie ma go ani w Program files ani w revo uninstaller. Komunikat ten zaczął się pojawiać po użyciu programu adwcleaner. Jak go ponownie zainstalować - skąd wziąć instalkę ?

Nie mam pojęcia co to jest.

Wygląda na jakiś śmieć doinstalowany przez instalator jakiegoś programu.

Przeczyść system ze śmieci programem System Ninja (na ustawieniach domyślnych) http://www.dobreprogramy.pl/System-Ninj … 20570.html oraz rejestr programem CCleaner

http://www.dobreprogramy.pl/CCleaner,Pr … 13061.html

To “dodatek” do przeglądarek, który automatycznie zainstalowałeś razem z jakąś aplikacją. Faktycznie powinien go odinstalować AdwCleaner. Możesz się posłużyć Revo Uninstaller’em, ale opcją wymuszonego odinstalowywania z wpisaniem nazwy “HomeTab” w pojawiające się odpowiednie okienko tej opcji lub podaniem tam pełnej ścieżki do HomeTab. Ścieżkę podał Ci ten komunikat.

Poraj , widziałeś to:

?

marcin6660 , zapoznaj się, proszę, z tym tematem, a następnie - korzystając z przycisku zmien.gif

Pozdrawiam,

Dimatheus

Usuń wpis z autostartu. CCleaner > Narzędzia > Autostart > Usuń wpis HomeTab/TBUpdater > sprawdź też zakładkę Internet Explorer czy nie ma gdzieś tego śmiecia > przeczyść rejestr i system w CCleaner. Odpal opcje “Usuń” w AdwCleaner. Zresetuj KLIK jak trzeba strony główne i wyszukiwarki w przeglądarkach.

Skopiowałem ten folder z laptopa na pendrive-a i potem do stacjonarnego do program files i w tym folderze była opcja uninstal. Odinstalowałem i po kłopocie. Dzięki za wszelkie porady.