Nie odpala monitor na Radeonie 9200 Pro

wiec tak odinstalowalem sterowniki nvidi i wycignolem wylaczylem komputer,wyciagnolem mojego GeForca 2 MX 400 i wlozylem Radeona 9200 Pro i tak komputer sie wlcza dyski pracuja lecz monitor nie chce zaskoczyc i pokazywac obrazu(na starej karcie wszystko wporzadku)doradzzcie czego to winna i ewentualnie jak sobie poradzic z tym fantem :slight_smile: z gory dzieki za pomoc.

BIOS daje dźwięk POST?

Widac coś podczas odpalaia i obraz dopiero ginie podczas odpalania windy, czy wogóle nic nie widac? Jaki to monitor? Jaki masz zasilacz?

Nie nawet przy wlaczaniu BIOSU nic nie widac

Monitor LG Flatron 776FM a zasilacz LINKWORLD LPQ6-300W

Ramy dociskalem juz na maska glebiej nie wejda :mrgreen:

hmmm jeszcze to bylo tak ze jak odinstalowalem te stery nvidi to wlozylem radka i odpalil wszystko w porzadku w trayu pokazami ze wykryto nowy sprzet “radeon 9200 pro” i ja juz chce instalowac stery ati i tu nagle restart…

i po restarce monitor sie juz nie wlaczal…wiec teraz musze dalej uzywac tego mojego zlomiku :stuck_out_tongue:

tego radka musisz sprawdzić na innym kompie

d4mian

Używaj polskich znaków,opcja zmień i popraw.

OT-kosmos

Czy 9200 sprawna?

Jak tam zasilacz?

A w awaryjny tryb wejdzie na karcie 9200.

Ewentualnie postaw świeży system na karcie 9200,wcześniej sprawdź kompa - użyj steru bez CCC,max Catalyst 6.5.

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=25048

STER

Najlepiej Omeg na Catalystach 6.5.

Zmierz mu napięcia.

a jak mam to zrobic?

:wink:

sproboj włożyc tego radka do kompa jakiegos kumpla albo kogos innego i sprawdzcie co tam sie bedzie działo :slight_smile: