Nie odtwarza filmu

(Marcinptaszek) #1

Skopiowałem film ze stacjonarnego na pendraiva, a z niego na laptopa, na początku wyskoczył błąd i nie chciało skopiowac nie pamiętam ale coś zły parametr czy coś takeiego, to spormatowałem pena i dawaj jeszcze raz, to drugi błąd wyskoczył coś z ocr, to ja znów format i się udłało film jest już na laptopie, a on nie chce się dobrze odtwarzać, niby ruszy ale jak chce przewinąć o 5s, to przewinie o 10min, a przy następnym przyspieszeniu o 5s, skoczy na koniec, a filmy rmvb, idą niby normalnie jest głos ale nie ma obrazu, dodam jeszcze że reszta filmów co była już na laptopie chodzi bez problemów

(Lukaszk 89) #2

Odinstaluj wszystkie kodeki(o ile masz zainstalowane), pobierz BestPlayera(link) i po próbie odpalenia w nim filmu sam powinien Ci znaleźć kodeki potrzebne do odtwarzania.

Ewentualnie możesz zobaczyć jak będzie w VLC.

(Dawid Czernek) #3

A jaki format ma ten film?

(Agatonster) #4

ptak89 ,

Poczytaj Konkretne tematy... ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

(Marcinptaszek) #5

Wyinstalowałem kodeki i zainstalowałem jeszcze raz k-lite, i nic nie dało, teraz wyskakuje błąd ''nie znaleziono kombinacji filtrów do zrenderowania strumienia'', a odtwarzam w subedit, a format filmu avi

(Dawid Czernek) #6

Odinstaluj wszystkie kodeki, wyczyść komputer CCleanerem *, zainstaluj XP CODEC PACK* a film odtwórz programem, który będziesz posiadał po zainstalowaniu XP Codec pack czyli MEDIA PLAYER CLASSIC.

* programy dostępne na vortalu dobreprogramy.pl