Nie odtwarza filmu

Skopiowałem film ze stacjonarnego na pendraiva, a z niego na laptopa, na początku wyskoczył błąd i nie chciało skopiowac nie pamiętam ale coś zły parametr czy coś takeiego, to spormatowałem pena i dawaj jeszcze raz, to drugi błąd wyskoczył coś z ocr, to ja znów format i się udłało film jest już na laptopie, a on nie chce się dobrze odtwarzać, niby ruszy ale jak chce przewinąć o 5s, to przewinie o 10min, a przy następnym przyspieszeniu o 5s, skoczy na koniec, a filmy rmvb, idą niby normalnie jest głos ale nie ma obrazu, dodam jeszcze że reszta filmów co była już na laptopie chodzi bez problemów

Odinstaluj wszystkie kodeki(o ile masz zainstalowane), pobierz BestPlayera(link) i po próbie odpalenia w nim filmu sam powinien Ci znaleźć kodeki potrzebne do odtwarzania.

Ewentualnie możesz zobaczyć jak będzie w VLC.

A jaki format ma ten film?

ptak89 ,

Poczytaj Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Wyinstalowałem kodeki i zainstalowałem jeszcze raz k-lite, i nic nie dało, teraz wyskakuje błąd ‘‘nie znaleziono kombinacji filtrów do zrenderowania strumienia’’, a odtwarzam w subedit, a format filmu avi

Odinstaluj wszystkie kodeki, wyczyść komputer CCleanerem *, zainstaluj XP CODEC PACK* a film odtwórz programem, który będziesz posiadał po zainstalowaniu XP Codec pack czyli MEDIA PLAYER CLASSIC.

* programy dostępne na vortalu dobreprogramy.pl