Nie odtwarza mi napisow

hejo ludzie, mam problem, nie moge poprawnie zainstaloowac np. subedita, wyskakuje mi jakis blad, a najlepsze jest to, ze nie odtwarza mi napisow w Win.Media PLayer…, o co chodzi? :(:frowning: ogolnie ostatnio na dniach mi wyskakuja same bledy, a teraz juz jak probuje wejsc na WMplayer to mi wyskoczyli ze przestal dzialac, cholera. blad sie nazywa tak:APPCRASH. kurde… kompa mam 2 tyg.! POMOCYYYYY mózgii… bo ja jestem nemo.

1 dobra sciagnelam xvid, bo wczesniej wyinstalowalam, i teraz jest ok, ale napisow dalej nie tzn, w folderze z filmem mam, ale w media nie ma, moze mam scignac kodec paka? bo np. jak otweieram Picase to tez mam blad. tzn teraz juz nie, jak zainst. ponownie xvid. ale co tyo bylo wczesniej?

Zainstalować takie kodeki resztę odinstalować

kodeki - Combined Community Codec Pack 2008-09.21 - ffdshow są w tym zestawie

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … +200809.21

Real Alternative 1.9.0 - http://www.codecguide.com/

konfiguracja- Windows Media Player

Windows Media Player - teraz odtwarzane - więcej opcji - typy plików i odhaczamy - ok

teraz zrobimy żeby Windows Media Player czytał ci napisy

Windows media player a włączanie napisów

Można zrobić to przez filtr ffdshow.- wchodzimy w zakładkę i z lewej strony na liście znajdujemy napisy i odhaczamy - ok i nam czyta film z napisami

Combined Community Codec Pack + Real Alternative 1.9.0 - zajmuje 37 MB

Polecam ci ten odtwarzacz a zapomnisz o problemach z filmami KMPlayer 2.9.3.1428 portable waga ok 40MB w środku kodeki i po kłopocie szukać w Google i nie będziesz chciał innych odtwarzaczy znać .

“teraz odtwarzane - więcej opcji - typy plików i odhaczamy - ok”, nie moge znalezc opcji typy plikow, na tych zakladkach u gory nie mam. asubtitles w ffdshow odhaczylam ale dalej ich nie mam. a w all player mam. kur**