Nie otwiera mi się strona Interii

Witam. Mam problem z otwieraniem portalu Interia w Mozilla Firefox wersja 3.0.5. Także mi się nie uruchamia w Operze. Tylko otwiera się w Internet Explorer. Czemu tak się dzieje? Z góry dzięki za pomoc. Pozdrawiam.

Podaj trochę więcej szczegółów. Wszystkie inne strony działają dobrze? Może poprostu przerabiają stronę, albo robią coś z serwerem.

Co do szczegółów w zasadzie nie mam co napisać. Tylka ten portal nie chce mi się otwierać. Tak jak wcześniej napisałem. I tak już mam od kilku tygodni, więc na pewno nie chodzi że oni coś naprawiają. A piszę dopiero teraz bo już mi bokiem Internet explorer wychodzi gdzie się tylko tam ta strona wyświetla.

sprawdź czy nie jest zablokowany w podaj jakie masz dodatki do FF może adblockplus albo coś podobnego ?? próbuj coś z tych dodatków wyłączyć i włączać a potem sprawdzać czy działa :slight_smile: oczyść też pamięć podręczną i ciasteczka :slight_smile: powinno pójść… u mnie niema problemu :slight_smile:

Witam. Co do dodatków to posiadam Coloris 1.9.1 oraz NoScript 1.8.9.7. Pamięc podręczna oczyszczona, ciasteczka usunięta. Próbowałem tak jak napisałeś dodatki powyłaczałem a problem pozostał. Nie dodałem wcześniej że tak mi się zaczęło dziać zaraz po zainstalowaniu czystej kopii windows Vista ( 2-3 dni ). Też tak mi się działo po wcześniejszym formatowaniu. Czyli był dwa razy format ( nie z tego powodu ) i zawsze ten problem,że nie uruchamia się Interia.

uch :expressionless: dziwnie trochę :expressionless: Sprawdź jeszcze Narzędzia>opcje> (zakładka) Treść (oraz) Zabezpieczenia może tam jest zablokowana strona :expressionless: