Nie otwiera się Opera

Od wczoraj nie otwiera mi sie przeglądarka Opera. Czy ktoś ma podobnie? Odinstalowałam juz program i zainstalowałam nową wersję, ale nic nie pomogło. Co mogę jeszcze zrobić?

,Wejść" do katalogu gdzie jest zainstalowana Opera i w katalogu w zależności jaką masz wersję ja mam,69.0.3686.77 tam jest plik Opera i PM uruchom jako administrator…Jak “zatrybi” to z tego katalogu utwórz skrót na pulpicie.

nie mam takiego pliku :frowning: zaraz sie załamie…

ProgramFiles lub ProgramFiles64 nie wiem jaki Pani ma system ale w jednym z tych będzie katalog OPERA! Kliknąć na ten komputer lub mój komputer jak się otworzy to na partycję C dalej jeden będą w/w PF i szukać tej wymarzonej Opery

Najnowsza Opera instaluje się domyślnie w folderze C:\ProgramData. W C:\Program Files może być aktualizowana starsza wersja. Jesli nie pomoże porada @jozef47 to proponuję odinstalować jakim deinstalatorem, który wyczyści rejestr z wpisów i dysk z pozostałości - polecam:

Powiem ci ja mam jeszcze inaczej bo używam TC i tam mam Operę co prawda nie używam jej raczej sporadycznie a więcej Chrome lub nowy Edge.