Nie otwiera sie strona logowania banku

Witam

Od paru dni nie mogę się zalogować się do banku, klikam w link przenoszący na stronę logowania i nic się nie dzieje tylko ładuje bez końca, żadne błędy ani nic nie wyskakuje. To samo jest na IE, Mozilla i nawet zainstalowałem Chrome żeby sprawdzić . Inne strony https otwierają się normalnie tylko właśnie ta jedna najbardziej potrzebna nie. Czyszczone historie, resetowania, skanowania i nic nie znalezione. Spędziłem już dwa wieczory i nic nie mogę wykabinowac. Jakieś sugestie?

Dziekuje

Tak. Co to za bank?

pkobp

Witam.

Spotkałem się z takim samym problemem, a dokładniej na stronie ipko.pl, dodaj stronę do wyjątków adblock plus, noscript, jeśli używasz. Poczytaj też o wymaganiach technicznych na stronie banku, może być tak, że strona wymaga konkretnej wersji Javy.

Java najnowsza zreszta taka jak byla bez zmian i niedotyczy tylko mozilli.

Witam,

Być może firewall/antywirus/inny program ochronny blokuje wyświetlanie tej strony. Zobacz czy w dziennikach/logach w tych programach nie ma informacji o zablokowaniu strony banku. Możesz również na próbę wyłączyć na chwile te programy (ale nie polecam tego rozwiązania) i zobaczyć czy sie wyświetli strona banku.

Niestety wyłączałem już Avasta jak i Firewalla nie pomogło( juz kilka razy) Jedynie co mi przychodzi do głowy co moglem zrobić przed ta sytuacja to skasowałem w Mozilli cala historie, nic więcej nie kojarzę.

Rzuć okiem do wpisów w pliku hosts. Mnie to wygląda na blokadę tej konkretnej strony. Skoro u Ciebie ta strona nie ładuje się w żadnej przeglądarce to znaczy, że nie jest to wina przeglądarki a systemu

Plik hosts znajduje się w katalogu windows/system32/drivers/etc

Można go otworzyć w notatniku i jeżeli są tam jakieś inne wpisy niż

127.0.0.1 localhost

to trzeba je usunąć

Można także użyć przywracania systemu i wrócić do stanu systemu sprzed np. tygodnia

W pliku hosts jest tylko:

127.0.0.1 localhost

::1 localhost

Jeśli chodzi o przywracanie systemu to akurat te ostatnie było już po tej dacie. Myslalem ze tam w banku zablokowali mojego maca ale odpaliłem system z Ubuntu live i nie było problemu. Gdzies jest jakis wpis co blokuje ta strone.

przeskanuj kompa antywirusem najlepiej online i zainstaluj od nowa firefoxa.

Jakim programem przeskanować?

Dodane 21.05.2009 (Cz) 23:01

Dzieki za pomoc juz sie naprawilo flash player broił.