Nie otwiera sie strona, nie dziala na zadnej przegladarce

Siema. Od jakiegoś czasu nie mogę otworzyć jednej strony internetowej. Nie działa na Firefoxie, ani na IE, ani na innych użytkownikach. Usuwałem cookies i historie, wyłączałem firewalla, ale dalej nic. Na kompie rodziców i na telefonie działa. Mam routera. Łączę się bezprzewodowo z nim. Strona wcześniej działała. Pomocy!

Julianek , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Poza tym na forum używamy polskich znaków (ż, ź, ć, ą, ś itp.). dostosuj swojego posta do tej zasady.

A może podałbyś tą stronę?

Może ma jakąś przerwę techniczną albo coś w tym stylu?

W menu start->uruchom, wpisz cmd

W nowym oknie wpisz:

ipconfig /flushdns

Strona to www.upsb.info nie ma żadnych problemów, pisałem, że na kompie rodziców i na telefonie działa.

Wpisywałem to flushdns, napisało mi, że cośtam poprawnie wyczyściło, ale dalej nie działa. Może to wina antywirusa, może blokuje tą stronę? Mam avasta, ale nie wiem jak sprawdzić czy tej strony nie blokuje.

Wyłącz ochronę rezydenta w avaście, przeczyść rejestr cclenerem, jeśli strona wcześniej działała możesz też skorzystać z funkcji przywracania systemu. Może w komputerze zagnieździł się jakiś syf, przeskanuj go antywirem i jakimś programem antymalware np. spybot. Jeśli to nie pomoże wrzuć tutaj logi z hijackthis . Pozdrawiam

Przeskanowałem komputer i dalej nie działa, w to ccleaner i przywracanie systemu nie chciałem się bawić, bo nie chcę czegoś zepsuć. Ostatnio strona przestała działać na komputerze rodziców i po tym jak się wylogowałem z tej strony w telefonie(ciągle byłem zalogowany), też przestała działać. Może to coś pomoże?

Dodane 27.10.2009 (Wt) 18:10

Napisałem na tej stronie o pomoc. Pytali się mnie, czy nie edytowałem hostów i nie dodawałem tej strony do nich. Nie wiem co znaczy, ale raczej w żadne hosty się nie bawiłem. Kazali mi zpingować tą stronę. Zrobiłem według poradnika: http://wiki.phoenixlabs.org/wiki/How_to … address%3F . O ile się nie mylę, to mi blokuje tą stronę, tyle, że nie mam tego Peer Guardiana jako firewall, tylko zwykłego, takiego z windows XP. Da rady to naprawić?