Nie otwiera się strona TVP

Od wczoraj, tj. 4.03.2016 r. nie mogę otworzyć strony TVP (Telewizji Polskiej) oraz stron pochodnych takich jak VOD TVP, TVP stream czy TVP Info. Sprawdzałem na 4 przeglądarkach (IE, Firefox, Opera, Google Chrome). Wszędzie to samo. Co ciekawe sprawdziłem na innym komputerze w innej lokalizacji miasta. Tam strony TVP ładują się bez problemu. Sytuacja strasznie dziwna bo z ładowaniem innych stron problemu nie mam. Nie używam żadnych programów blokujących. Proszę o pomoc.

 

A miałbyś możliwość połączyć się przez ten sam komputer ze stronami TVP, ale z innej dzieci?

Np. na smartfonie możesz uruchomić przenośny hotspot Wi-Fi i połączyć się do niego z komputera, a następnie na komputerze sprawdzić czy problem w dalszym ciągu występuje.

Możesz na próbę zmienić DNS np z puli opendns.

Swego czasu miałem taki sam problem. Sprawdź czy masz dostęp przez proxy, jeśli tak to znaczy, że na Twoje IP nałożono bana.

Jak koledzy piszą o proxy to z tego co wiem to w Operze Turbo jest jakieś proxy.

Mi kiedyś nie chciało coś działać na TVP bo nie miałam Silverlight.

Strony TVP już się otwierają normalnie. Pomogła opcja “przywracanie systemu”. Przywróciłem system z dnia 21 lutego i problem zniknął. Dziękuję za pomoc. Temat zamykam.