Nie otwierają mi się dyski twarde po kliknieciu 2-krotnym

Kiedy klikam na ikone dysku twardego wyskakuje jakis bład : "Nie można znaleźć pliku skryptu “C:\pagefile.sys.vbs” ". Przez eksploruj wchodzi normalnie .

Log:

proszę o pomoc i dziękuję z góry :wink:

ZAfixuj wpisy a plik usuń w trybie awaryjnym. Użyj combofix (temat przyklejony) i daj log

zafixowałem te zaznaczone , natomiast nie usunełem pliku pagefile.sys.vbs z WINDOWS w trybie awaryjnym, bo go tam nie było.

Oto i log:

Wklej do Notatnika:

Registry::

[HKEY_CURRENT_USER\software\microsoft\windows\currentversion\explorer\mountpoints2\{5a520481-8bcb-11dc-b81e-4d6564696130}]

[HKEY_CURRENT_USER\software\microsoft\windows\currentversion\explorer\mountpoints2\{56960471-1e3e-11dc-b710-4d6564696130}]

[HKEY_CURRENT_USER\software\microsoft\windows\currentversion\explorer\mountpoints2\E]

[HKEY_CURRENT_USER\software\microsoft\windows\currentversion\explorer\mountpoints2\D]

[HKEY_CURRENT_USER\software\microsoft\windows\currentversion\explorer\mountpoints2\C]

>>Plik>>Zapisz jako… >>> CFScript (najwygodniej będzie, jeśli zapiszesz w takiej lokalizacji, by ikonka CFScript.txt znalazła się obok ikonki ComboFix.exe)

Przeciągnij i upuść plik CFScript.txt na plik ComboFix.exe (czyli ikonkę CFScript.txt na ikonkę ComboFix.exe)

– podobnie jak na tym obrazku --> 88953CFScript-createdbyMiekiemoes.gif

(jeśli pojawi się pytanie “1 or 2” - to wpisz 1 i naciśnij ENTER) Ma się rozpocząć usuwanie. (i powstanie log)

Po restarcie usuń ręcznie folder C: \Qoobox.

Daj ten log.

Do notatnika wklej:

Z menu Notatnika >>> Plik >>> Zapisz jako >>> Ustaw rozszerzenie na: “Wszystkie pliki” >>> Zapisz jako FIX.REG >>>

plik uruchom (dwuklik i OK).

Zrestartuj komputer.