Nie pamiętam adresu email użytego przy tworzeniu konta origin

(ByczY) #1

Witam.

Sprawa dotyczy dokładnie syna mojego sąsiada.

(MacGregor) #2

W programie Origin lub na stronie EA na pewno masz numer na infolinie. W kilka minut wszystko ci wyjaśnią.

Zastanawia mnie jedno. Dlaczego ludzie zamiast szukać informacji w FAQ danego produktu/usługi czy choćby supporcie pierwsze co robią to lecą na najbliższe możliwe forum?

(lordjahu) #3

Bo po co na pierwszy ogień wydawać kasę na numery pomocy technicznej, jak możliwe że ktoś miał podobny problem i mógł go bez pomocy “płatnej” rozwiązać ?

(MacGregor) #4

Teraz większość osób ma darmowe rozmowy ale bardziej chodzi o szybkość rozwiązania problemu. Nie wiem czy masz jakieś dziecko w okolicy ale jeśli tak to wiesz co taki jest w stanie zrobić jeśli nie może zagrać w swoją ulubioną grę. Poza tym jak nie telefon to można napisać ticketa do supportu. Ale nie szerzmy offtopu :wink:

(ByczY) #5

Próbowałeś kiedyś pisać do supportu Origin? Ja wczoraj próbowałem przez pół dnia… Jeszcze tak powalonego działu pomocy technicznej nie widziałem. Jeśli nie masz konta nie napiszesz do nich w ogóle… Próbowałem pisać ze swojego, niestety strona się nie ładowała. Ja nie mam darmowych minut na stacjonarne a wiem, że takie numery są drogie…

(Giiixxxx6) #6

Battlelog. Bo oczywiście nie da się zrobić normalnego multi, tylko jakieś śmieszne battlelogi, zanim uda się grę z tej strony włączyć to idzie się nieźle wnerwić. Ale tak jak koledzy pisali, raczej tylko infolinia. I nie wszystkie numery są numerami premium, ja dzwoniąc z Francji do Playstation Polska za 8 minut rozmowyt zapłaciłem niewiele ponad 2 euro :slight_smile:

(lordjahu) #7

https://help.ea.com/pl/contact-us/new/?product=origin&platform=pc&category=manage-my-account&issue=cant-log-in&subject=dsadsad&formName=fbform

na dole masz info jeśli nie możesz się zalogować - podajesz dane i Origin do Ciebie oddzwoni - zazwyczaj czeka się maks 1 dzień.

(ByczY) #8

lordjahu , dzięki :smiley: zadzwonili dosłownie po wysłaniu zgłoszenia.

Jak się okazało, młody jest niepełnoletni dlatego nie ma możliwości aby się zalogował