Nie pamiętam gry

Przypomialem sobie ze kiedys grałem w dosc starą grę(coś z lat quke1 mozliwe) i przydałoby mi sie wiedzieć co to za gra .Mozliwe ze nazywa sie DEUS tylko ze nie za bardzo na necie mozna to znalezc gdyz wysfitla sie na google deus ex i invisible war

GRa rozpoczyna sie tak z czego kojarzę ze lądujemy statkiem na jakiejs planecie chodzimy w jakiejs na początku koszulce chyba i cienkich rzeczach widok jest fpp mamy najpi erw łdzidy łuki noże bodajze pózniej znlazłem wyrzutnie rakiet pistolet laserowy Gdy trzeba cos wziąsc nie mozna walczyc tylko chyba myszką sie coś podnosi .Nasz bohater ma miec odpowiednią temperature bo jak nie to zachoruje i chyba tez puls serca widac jest tam sporo medycznych okresleń ,mozna złamac se noge mozna sie zranic trzeba dac bandarze jak za duzo zjesz malin to mozesz zdechnąc jak złapiesz przeziebienie to masz prze…ne Jak zabijesz zwierzę bierzesz on niego zarcie bo tez z dechniesz mozesz uszyc sobie stroje krokodylayeti imiec np zwykły t-shirt i spodnie z krokodyla ptak ci moze wydubac oko i masz tak jakby pól ekranu zasłoniete jeden z wrogow tam w opsie nazywał sie vlad

Naprawde dobra gra u kumla ją gralem dawno temu bodajze miał ją z jakiejs gazety chyba gamblera moze ktos ma ją załatwic albo wie gdzie mozna ja kupic byla po polsku i w sumie jak ktos ją przeszedł niech powie czy jest warta swieczki i moze któs zna podobna nową grę bo deus ex myslałem ze bedzie do tego nawiązywał

http://www.gamespot.com/pc/action/deus/review.html

dzięki ale widzę ze gra jest słabo oceniona

Prywatne dyskusje proszę na PW :!: