Nie pojawiają się tagi mp3

Mam problem, ostatnio oczyściłem sobie trochę dysk na którym znajduje się Windows programem CCleaner. Od tamtej pory nie wyświetlają mi się pod plikiem mp3 takie tagi jak wykonawca i album, tak było:

Ass Like That

Eminem

Encore

A teraz pojawia mi się zamiast tych informacji pojemność pliku i jego typ:

Ass Like That

Plik audio MP3 (mp3)

3 896 KB

Od razu mówię że nie jest to problem, który mogę rozwiązać: prawyklik --> rozmieść ikony według —> np. wykonawca…

Wtedy owszem pojawia się wykonawca pod nazwą, ale niżej dalej zamiast albumu jest pojemność pliku, pomóżcie, bo już nie mogę wystrzymać jak patrze na to na moim kompie… :frowning:

A sprawdzałeś czy masz uzupełnione te tagi?? Może sie wykasowały po prostu??

edit:

Uzupełnij tagi tym:

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … p3tag+2.39

właśnie sprawdziłem poprzez właściwości pliku—> podsumowanie i są wszystkie tagi, a mimo to nie wyświetlają sie tylko dalej typ pliku i rozmiar…

a masz wypełnione tagi ID3v1 i ID3v2?? Spróbuj zapisać tagi w obu formatach… W Winampie ppm na nazwę w playliście -> Wyświetl informacje o pliku -> zakładki ID3v1 i ID3v2.

W Foobarze ppm na nazwę pliku -> Tagging -> Tag type i zaznaczasz oba czy coś w tym stylu

Olcia ma rację. Zainstaluj MP3 Tag 2.39. W tym programie możesz w bardzo łatwy sposób naprawić/uzupełnić niekompletne tagi, todzież zmienić ich format.

theinfernalstyle zrób więc to o co cię proszę, a jeśli to nie pomoże, to będziemy się dalej zastanawiać co z tym fantem zrobić…

Zrobiłem wszystko i to nie wina braku tagów… tu chodzi tylko o ich wyświetlanie, no bo w windows media player i winampie tagi się wyświetlają a w folderach pod tytułem wyświetlają się zamiast takich tagów jak wykonawca i album, pojemność pliku i jego format, uzupełnione są wszystkie tagi, kurde, nie wiem co zrobić, pomóżcie!! :frowning:

Jeśli masz zaznaczoną podkreśloną pozycję, to “odptaszkuj” ją:

cccuf3.th.jpg