Nie pokazuje ikony aktualizacji na pasku zadań

Witam.Jest to mój pierwszy post na tym forum :).

Kilka dni temu przeinstalowałem Windowsa XP Service Pack 3.Wybrałem opcje,żeby aktualizacje instalowały się za moją zgodą tzn. "Pobierz dla mnie aktualizacje,ale pozwól mi wybrać,kiedy mają być zainstalowane"Od tego czasu raz tylko na pasku zadań pojawiła się u mnie ikona aktualizacji,oznaczająca,że są nowe aktualizacje do zainstalowania.Następnie uruchomiłem komputer ponownie.Od tego czasu na pasku zadań nie pojawia mi się ikonka aktualizacji,chociaż minęło kilka dni od ostatnich aktualizacji,ale gdy chce wyłączyć komputer pojawia się napis: "Kliknij przycisk Wyłącz,aby zainstalować ważne aktualizacje i wyłączyć komputer"co oznacza,że jednak są już nowe do instalacji.Przed reinstalacją Windowsa nie było takiego problemu.Z góry dzięki za odpowiedź :).

Ja nie wiem wy ciągle macie jakieś problemy . Kup sobie oryginalnego XP to będziesz miał ikonę aktualizacji . To co tu piszesz dzieje się w pewnej pirackiej wersji xp nie będę pisał w której bo i po co ? Nie mam zamiaru robić pseudo reklamy piratom jak ściągnąłeś sobie takiego xp-ka to niech oni ci teraz pomogą. I nie ściemniaj nas tu że przedtem miałeś dobrze bo siedzą tu ludzie którzy troszeczkę dłużej od ciebie się tym bawią. Ja jakoś mam oryginalnego XP z SP3 i jakoś mi takie cuda się nie dzieją.

Windows jest oryginalny.Jak nie wiesz to nie pisz. :-x

kazek31 :lol:

No człowieku. Siedzisz na legalnej ( ? ) wersji i wiesz co się dzieje w wersji pirackiej :o

Co do problemu to prawdopodobnie jakiś błąd ze strony Microsoftu.