Nie pokrywający się dźwięk lub zawieszajacy się film online

Witam wszystkich to mój pierwszy post na tym forum.

Dotąd chcąc obejrzeć film ściągałem go z neta, ale pomyślałem po co skoro mogę go zobaczyć online niestety okazało się że film albo działa perfect ale tylko do czasu (nie z powodu limitu) jak na poniższym screen shoot’cie:

pczatekmegavideo.th.jpg

(Zwykle zacina się później)

albo po pewnym czasie następuje “przesuniecie” obrazu względem dźwięku (np. widzę rozbijająca się szybę lub ruch ust aktora, a dźwięk słyszę dopiero po ok. 3-4 sekundach. W tym przypadku tylko początek filmu działa dobrze, nawet jak zacznę oglądać film/serial od polowy to już widzę serial z “przesuniętym” dźwiękiem (a gdy kliknę np. na 3minutę dźwięk z obrazem pokrywają się idealnie).

Mam nadzieję ze wyjaśniłem mój problem wystarczająco precyzyjnie :slight_smile:

proszę o pomoc

P.S. Może to być wina kodeków lub wtyczek do Firefoxa, ale wydaje mi się ze mam wszystkie niezbędne

A oto i one :stuck_out_tongue:

* K-Lite Codec Pack link (dobreprogramy.pl)-pod tym linkiem znajdziecie zawartość tego pakietu

* Xvid-1.2.2

oraz wtyczka:

Adobe Flash Player 10 Plugin

A to moja karta graficzna:

NVIDIA GeForce 7300 GT

konri331 , nazwij proszę temat konkretnie, bez zbędnych problemów w nazwie. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj proszę ten temat.http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?f=16&t=394978

Sprawdzałeś czy na innej przeglądarce jest tak samo?

Niektóre filmy tak po prostu maja ja oglądam na freefilms.pl i też jest taka usterka na filmach,że dźwięk idzie nierównomiernie z obrazem.Użytkownicy na freefilms czasem piszą komentarze na temat danego filmu i piszą że obraz nie współgra z dźwiękiem,troszkę to denerwuje,ale idzie oglądać

Pozdrawiam :slight_smile:

Czyżby moderator dorabiał sobie punktowo postów na tych wszędobylskich uwagach? I co na to regulamin, pozdrawiam :stuck_out_tongue:

Dzięki zmianie przeglądarki filmy już się nie zawieszają, ale niestety nadal dźwięk nie pokrywa się z obrazem.

W związku z wypowiedzią izok1980 mam prośbę mógłby ktoś sprawdzić czy http://www.megavideo.com/?v=08L4HMXW pod tym linkiem dźwięk pokrywa się z obrazem po 21 minucie (bo u mnie nie :stuck_out_tongue: ).

Z góry dzięks

Sprawdziłem dźwięk po 21 minucie nie pokrywa się z obrazem są opóźnienia :slight_smile: czyli tak jak mówiłem niektóre filmy online tak mają

Pozadrawiam

ok dzięki

Pozdro