Nie potrafię reinstalować systemu win 7

Witam,

 

Chciałem reinstalować win 7,ponieważ nie mam dostępu do konta administratora,którym paradoksalnie jestem. Od 2 lat korzystam z laptopa służbowego, hasło do prywatnego zapomniałem, i nawet nie mam możliwości zrobić instalkę win7 przez pendrive, bo wszystkie programy,które ściągam nie mogę otworzyć z powodu braku uprawnień. Pomóżcie, proszę.

Klikasz parwoklikem uruchom jako administrator?

Owszem.Wyskakuje okno z informacją, że aby otworzyć ten plik (Win7 USB DVD Download Tool) potrzebne są uprawnienia.

http://windows7.nius-it.pl/jak-wylaczyc-uac-w-w-windows-7

Ta procedura u mnie nie znajdzie zastosowania bo korzystam ze standardowego konta. Kiedy klikam w tą opcję" Zmień ustawienia funkcji Kontrola konta użytkownika  wyskakuje okno z odmową dostępu, bo brak mi uprawnień administratora -.-

Czyli nie jesteś na koncie Administratora i tyle w temacie. Nie masz kogoś znajomego gdzie u niego przygotujesz pena z Windą?

Mam, tylko jak ustawić system, żeby przy odpalaniu kompa korzystał z napędu usb?

Trzeba wejść do BIOS-u i ustawić botowanie właśnie na USB.

Ustaw w biosie bootowanie z pena i tyle. Jakbyś napisał model laptopa/płyty głównej byłoby prościej pomóc.

Model laptopa: Samsung R540/SA41/E452

Laptop nie ma Recovery pod F4?