Nie potrafie zainstalowac xp oryginalnie mam viste acer5101

prosze o wskazowki krok po kroku nie wyswietla sie tekst wcisnij dowolny klawisz aby przejsc do instalacji.acer aspire 5101AWLMI.

a w jakiej sytuacji ma Ci sie ma pojawiać i jak to chcesz wywołać

napisz co więcej, wróżki to były w Gumisiach

tores1977 ma rację, rozwiń sie trochę i na pewno ktos będzie w stanie pomóc, przeinstalowywałem ostatnio jakiegoś acera z visty na xp, jednak tam możesz mieć problem bo zdarza sie tak, że sterowniki sa wgrane od razu w system . Dlatego najpierw pomyśl nad programem który zrobiłby backupa sterowników.

Powinny po zainstalowaniu na xp działać normalnie.

Ale najpierw opisz czemu masz problem z instalacją.

Bo mam nadzieję że wybierasz bootowanie z płyty ??

trzeba ustawic cos w biosie bo recowery tez sie nie uruchamia automatycznie wkladajac xp podczas pracy kompa uruchamia sie bez opcji instalacji a po zresetowaniu uruchamia sie vista jakby nie bylo plyty w napedzie co robic aby zaczac instalacje?

myślę że sprawa wygląda tak ustaw w biosie botowanie z CD ,

recowery ci sie nie uruchomi jak wlożysz plytkę z XP bo tam jest Vista a nie XP. Potrzebował będziesz zapewne też sterowników do dysków sata a na płytce z XP raczej ich nie znajdziesz, będziesz musiał je połączyć z instalką XP za pomocą programu Nlite, później będą problemy z dźwiękiem i być moze z obrazem ale to temat na innego posta… powodzenia

ps. opisuj problemy zrozumiale