Nie potrzebuje telefonu, potrzebuje abonament


(Djwok) #1

Jestem uzytkownikiem telefonu na karte i chce już nie dlugo wziac sam abonament... Teraz pytanie, nie dawno kupilem sobie nowy telefon i jestem z niego zadowolony i nie chce go zmieniac, a oferte na abonament ma chyba tylko play i orange, które się bardziej oplaca??


(Rayearth) #2

KAZDA siec w Polsce ma oferte na abonament...

wejdz po kolei na strony operatorow i sprawdz ich obecne oferty - nie da wskazac "najlepszego: operatora u ktorego sie "opłaca"

to zalezy od wielu czynnikow


(Michalzbr) #3

to możesz wziąsc ten abonamet i jakis tel za zł i potem go sprzedać


(Djwok) #4

Tylko ze nie chce mi się bawić z wystawianiem na allegro i innymi glupotami, a poza tym przy wzieciu telefonu nawet za tą zlotowkę, placisz za niego w cenie minut i abonamentu, więc jest to wysoce nieoplacalne z ekonomicznego punktu widzenia.


(Prymas666) #5

http://www.era.pl/pl/indywidualni/taryf ... z_telefonu

Pierwszy lepszy operator...


(Djwok) #6

Człowieku, brońcie Panie Boże – minuta za 49 groszy?? OMG to jeszcze ktoś ma tak zaporowe ceny?? To już w Orange jest taniej – masz minute za 25 groszy. 50% taniej. Przecież jak biorę ofertę bez telefonu to dlaczego mam płacić takie ceny jak bym brał z telefonem?


(Kpc21) #7

Nie każda, widziałeś kiedyś abonament w Heyah?

Abonament mają:

Orange, Plus, Era, Play, Polsat (w Polsacie w rzeczywistości jest to mix - można doładowywać konto za pomocą kart).


(Juven) #8

A powiedz mi od kiedy Heyah to jest sieć komórkowa? Bo z tego co wiem to Heah jest oferta prepaid oferowaną prze Polską Telefonię Cyfrową - właściciela chociażby Ery. Proszę Cię oświeć mnie, bo z tego co wiem to w Polsce istnieją tylko 4 sieci komórkowe (Era, Orange, Plus, Play) oczywiście pomijając sieci wirtualne, ale to inna sprawa.

Idąc Twoim tokiem to Tak Tak, Sami Swoi, 36i6 to także sieci? No chyba, że w ciągu ostatnich dwóch minut, kiedy piszę tego posta coś się zmieniło.

Pozdrawiam.


(Mroczny30) #9

To są oferty Sieci ERA i Plus GSM, a Sami Swoi to operator wirtualny, który korzysta z konfiguracji PLUSa


(Kpc21) #10

A czym się różni operator wirtualny od oferty sieci? Inaczej mówiąc dlaczego Heyah nie można nazwać operatorem wirtualnym, a Samych Swoich ofertą Plusa? Po czym to się odróżnia? Przecież i Sami Swoi i Heyah to są marki odrębne od Plusa/Ery i nie kupisz ich w salonie Plusa/Ery.


(Mroczny30) #11

Operator wirtualny tylko korzysta z technologii sieci (zasięg itp.), a oferta jest to jakiś dział operatora.

Operator wirtualny nie ma pakietów do sieci- matki, a oferta ma pakiety.