Nie przesadzilem z chlodzeniem? :)

Temperatura mojego Intela D - 25-26 stopni, w stresie najwyzej 27 zarówno w biosie jak i w everest. Co bedzie w zimie, jak temp dodatkowo obnizy sie o jakis 1-2 stopnie (komp stoi przy oknie), może tak pozostać?

A czemu nie ? Im zimniejszy proc tym się tak szybko nie spali,chociaż z temperaturami poniżej 0 na procu trzeba uważać :stuck_out_tongue:

zamarznie! :stuck_out_tongue:

a tak na serio to powinieneś się cieszyć, a nie martwić. temperatura może być nawet minusowa i nic się prockowi nie stanie.

p.s. a jak tyś takie temperatury osiągnął?

knapik zdradź tajemnice swojego chłodzenia.

Ogólnie im chłodniej tym lepiej. :smiley:

Pentiak czy Celeron?

W stresie wzrasta tylko o 1 stopnień?

tym japońskim potworem :mrgreen:

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=27616

Nie dosyć ze chłodzi super to jeszcze cicho pracuje.

Tak Pentium, w stresie wzrasta tylko o 1 stopień, jeszcze nie widzialem zeby przekroczyl 28 stopni.

Oczywiscie potrzebna jest w miarę przewiewna obudowa zeby tak było.

a który model?

DualCore Intel Pentium D 830, 3000 MHz (15 x 200)

knapik Ja na mojego pentiuma nie zakładałem nic innego jak tylko standardowe chłodzenie i mam takie same temperatury jak i Ty :lol:

W te najgorsze upały w zeszłym miesiącu miałem max. 30 stopni :smiley:

W tej chwili 27 stopni przy 1430 RPM

hahah lol na początku myślałem że te tem. są minusowe a jak doczytałem bardziej te wasze posty to nic strasznego nie zaskoczyło mnie a co do tych temperatur to są w normie aż tak zimno prockowi nie jest :stuck_out_tongue:

PS. Mam nie wiele większą temperaturke

To proszę mi to ciekawe zjawisko wytłumaczyć jak to jest możliwe , temperatura w cieniu około 34-35 stopni, praktycznie taka sama temperatura w pomieszczeniach (przynajmnij u mnie tak było) , procesor który potrafi nieźle się rozgrzać zapewne znacznie powyżej 35 stopni , więc reasumując, temperatura nawiewu około 35 stopni ,temperatura wydzielana przez procek też powiedzmy około 35 stopni , więc czy jest to możliwe aby czujniki wykazały temperature 30 stopni??

Zbych1 w jednym i w drugim i może tam w trzecim, jak któryś się wypowiadał to są przekłamania czujnika, napewno pentiak d miał temp. 30 stopni ;/

trochę trudno mi w to uwierzyć 8) Ale nie kwetsionuje. Co prawda mam inny model ale w upały ze standardowym chlodzeniem Intela temperatura mojego procka na pewno przekraczala 45 stopni jak nie wiecej, juz nie pamietam dokladnie, ale grzał sie dosyć mocno, nawet z lepszym chlodzeniem pentagrama temperatura nie schodzila ponizej 35-36 stopni. Dopiero po zastosowaniu Mine firmy Scythe mam tak dobrą temp.

OMG, ja mam teraz 84-88C na procu, na plycie 68-72 i nie jest zle, przynajmniej tak mi pokazuje everest

:shock: sprawdź tą temperaturke w BIOSie, i powiedz jakiego masz procka?

Mam intel celerona 902(=D) MHz w biosie chyba nawet niemoge sprawdzic temperatury bo jest on z 97 roku i wydaje mi sie, ze niema takiej opcji =/

Bios to powinna być pierwsza zakładka, i masz przeterminowany bios ja bym zmienił.

O co chodzi, jaka zakladka? A skad najlepiej biosa wziac? btw i tak zmieniam kompa w poniedzialek to sie nie oplaca chyba :x

Pierwsza opcja to Health Status [u mnie ta opcja podaje temp. i obroty wentyli].

Aaaa…aha, ja czegos takiego niemam =/ a z jakiego roku jest najnowszy bios? i skad go sciagnac moge??

pozazdrościc temp. :slight_smile: a u mnie nonstop w okolicach 47*C :smiley: