Nie reagujący system

witam

niewiem czy to dobry dział,

dziś zauważyłem że gdy zostawiłem komputer włączony na noc i teraz chciałem włączyć monitor . ale monitor jakby nie widział że komp jest włączony

lampka migała i nie mogłem przywrócić obrazu… dopiero restart sprawił że monitor się “włączył”…

w ustawieniach zasilania miałem wyłączone wstrzymywanie systemu i wyłączenie dysków :confused:

niewiem czy to wina monitora czy ustawień systemu

Komputer przeszedł w stan uśpienia.

Przyczyną są ustawienia w Panelu Sterowania, w zarządzaniu energią (“Opcje zasilania”).

Sprawdź sobie po jakim okresie ma przechodzić w jaki stan - wybierz odpowiadające tobie ustawienia i zapisz. Można ustawić, by nigdy nie przechodził w stan uśpienia, nie wyłączał monitora itp, itd. W razie czego pisz.

no właśnie o opcje zasilania mi chodziło … mam powyłączane (ustawione na “nigdy”)

wczoraj tylko miałem zostawione wyłączenie monitora - ale na noc sam go wyłączyłem przed spaniem…

WolFiK ,

Poczytaj Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.