Nie równe podświetlenie klawiatury MSI GE70 Pro

wczoraj zakupiłem laptopa MSI GE70 PRO i zauważyłem jedną rzecz iż klawisze :

prawa strona

  • Alt Gr

  • Ctrl

  • strzałka w prawo z głośniczkiem

 świecą nie na biało lecz tak jakby lekko  zielonkawo - inne kolory są ok tylko przy białym tak występuje - czy możecie powiedzieć jak macie w swoich MSI ?

 

filmik do pobrania ukazuje najlepiej defekt 

http://www73.zippyshare.com/v/48779106/file.html

 

zdjęcia

image.jpgimage.jpg

z tego co sie orientuje, to msi daje taki program do zmieniania koloru podświetlenia, jednak, nie jestem pewien czy to pomoże

instalowałem i nic nie pomogło , nadal na białym te klawisze tak świecą … 

chodzi mi o ustawienia podświetlenia klawiatury, patrzyłeś tam?

patrzyłem i nic nie pomogło …

może to była specjalna wersja dla daltonistów?

raczej to błąd fabryczne, może pomógł by, np. restart bios’u ale wątpię, lepiej nie otwierać laptoka na gwarancji

moim zdaniem powinny świecić wszystkie na biało (jednakowo) skoro ustawiam biały kolor z (programem i bez programu) a nie że trzy klawisze pala się na zielono :frowning: gdyby jeszcze np paliły się wszystkie strzałki to można by zrozumieć że służy to do szybkiego znalezienia kierunków strzałek  ale jedna ?

hmmmm niby czemu miała by świecić na inny kolor ? tak samo jak z “ALT GR” i “CTRL” po jednym  się palą na zielono skoro mamy dwa takie klawisze na klawiaturze.

 

ciekawe czy ktoś również ma taki sam problem z MSI 

 

czekam na telefon z sklepu na wymianę sprzętu - zobaczymy co z tego wyjdzie .

MSI GE70 2OE - ładne równe podświetlenie bez żadnych dziwnych kolorów. U ciebie wygląda to jak problem z diodami podświetlającymi.

dzięki , o to chodziło - czyli jednak wada fabryczna , a ma ktoś z was wersję PRO 

Cześć, jak sprawa się potoczyła ? W moim GE60 też występuje dokładnie taki sam problem i właśnie się zastanawiam, czy zgłosić to i żądać wymiany na nowy sprzęt, niby nie jest to jakoś utrudniające, ale strasznie mnie to wkurza …

Witam,

na moim MSI GE60 Pro mam dokładnie to samo.

 

Napiszcie proszę czy udało się Wam coś z tym zrobić, czy odpuściliście?

Wydaję mi się, że chyba te klawiatury (SteelSeries) tak po prostu miały, zwłaszcza, że ten problem dotyczy zarówno MSI GE60 i GE70.