Nie rozpoznano urządzenia USB

Słuchajcie, podłączyłam kilka razy swoją komórkę i było wszystko ok. I ostatnio też to zrobiłam ale pokazywało: Nie rozpoznano urządzenia USB. I jakoś się to zawiesiło, że jak odłączyłam to, to dalej się to co chwila pokazuje. Nawet jak kompa wyłączę i włączę. I znalazłam coś, żeby wejść w Panel Sterowania -> Narzędzia administracyjne -> Zarządzanie komputera -> Menadżer urządzeń i odinstalować wszystkie Kontrolery Uniwersalnej Magistrali Szeregowej i ponownie uruchomić komputer i odczekać, aż one sie tam zainstalują i podłączyć urządzenie. Jednak ja je tylko wyłączyłam, żeby ten komunikat co chwilę nie wyskakiwał, bo to denerwuje. I mam pytanie czy dobrze zrobiłam? Czy to w niczym nie uszkodzi system? Aha i czy jak to odinstaluje i zresetuje komputer, to później to się samo zainstaluje?

Aha i jeszcze jeden problem - mam włączone sprawdzanie dysku przy uruchomianiu kompa. I przez jakiś czas było spoko i teraz jak to się sprawdzi, to w ogóle komp jakby się zawiesza i się nie włącza, i muszę ze sto razy resetować i dopiero po jakimś czasie normalnie się włączy. Co proponujecie? Szukałam sposobów aby to wyłączyć, ale żaden nie działa, kurde ;/

asiaki1 , zastosuj się do tego. Potem restart

http://www.opera-fanklub.cba.pl/poradni … zenia.html