Nie rozumie licencji Norton Internet Security 2008

Witam ma problem ze zrozumiem tej licencji która jest tu

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … ty+2008+PL

  1. * - Udostępniana wersja posiada 90-dniowe ograniczenie czasowe, może być wykorzystana zarówno użytku indywidualnego jak i komercyjnego.

to rozumie 90 dni działania

  1. Przedłużenie czasu działania wersji specjalnych, udostępnionych przez firmę Symantec dla Czytelników vortalu dobreprogramy, jest możliwe poprzez wykupienie dalszej subskrypcji, zakup uaktualnienia (upgrade) lub - co już jest oczywiste - pełnej wersji produktu.

Ale tego nie :cry: nie wiem czy będzie chodzić przez 90 dni czy mam wykupić darmową wersje ? :?

niech mi ktoś wytłumaczy bo mnie już głowa Zaczyna boleć

Ja to już mam gdzieś około miesiąca. To jest wersja dołączana do sprzętu komputerowego, czyli np. kupujesz se nowego kompa i do niego jest dołączony ten norton. To jest coś jak w pełni funkcjonalna wersja testowa, którą zwykle norton udostępnia na 15 dni, z tym wyjątkiem ,że tu jest 90 dni. Po 90 dniach się deaktywuje i jak chcesz używać go dalej to musisz kupić normalną licencję. :lol:

aha czyli mogę spokojnie pobrać tą wersje i mieć przez 90 dni ;] to zara zasysam bo Kasperski nie chce drugi raz pójść

Edycja

bo ja testowałem wcześniej która wersja lepsza czy 7 czy 8 a 8 była jeszcze beta i trochę gorzej wypadło od 7 a teraz chciał bym zobaczy a tu nici z tego ;p

I na którym powinna się zakończyć.

Pozostałe posty, jako OT są Śmietniku.