Nie rozumiem treści informacji

WITAM. Wczoraj robiłam defragmentacje dysku,czyszczenie rejestru.Wszystko jest O.K… jednak od tego momentu,przy kazdym włączaniu komputera po zalogowaniu pojawia sie nastepujacej tresci informacja :The feature you ae trying to use is on a CD-ROM or other removable disk that it not.

Insiert the 'HPProductAssistant’disk and click O.k.

jest do wyboru opcja O.K. i Cancel. Kliknęłam O.K. lecz nadal jest to samo.

Proszę o pomoc. POZDRAWIAM

“HPProductAssistant’”

Komunikat jest precyzyjny. System odwołuje się do lokalizacji dostępnej na dysku wymiennym lub na płycie CD/DVD

Wyraźnie widać, że chodzi o moduł HP Product Assistant, czyli o przewodnik po produktach firmy HP. Domyślam się, że masz laptopa. Proponuję usunąć ten moduł w panelu sterowania/dodaj, usuń programy, gdyż nie jest do niczego potrzebny. To tylko przewodnik

Dziekuje za zainteresowanie sie moim problemem,jednak wydaje mi sie ze to nie koniec.

Przejrzałam panel sterowania i nie ma tam tego modułu. Sa inne HP ale nie taki. A co do laptopa,to nie mam.

Sprawdź jeszcze, czy ten przewodnik czasem nie uruchamia sie przy starcie komputera (msconfig lub Start|Programy|Autostart).

Nareszcie po problemie.jednak po tym sprzataniu kompa cś za duzo usunęłam.Musiałam teraz jeszcze raz zainstalowac program HP do drukarki.

madgus

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W tym celu proszę użyć przycisku icon_edit.gif

Zignorowanie prośby będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.