Nie rozumiem zmiany regulaminu

Witam :smiley:

Dla mnie to jest troszkę niezrozumiale:

lub umieszczający "reklamy" vortalu lub forum dobreprogramy na stronach internetowych bez zgody ich włascicieli zostaną pozbawieni możliwości dostępu do forum (ban bezterminowy)

:arrow: viewtopic.php?f=5&t=255391tym bardziej ze :

Jeżeli prowadzisz swoją stronę www i chciałbyś polecić nasz vortal, możesz zamieścić jeden z poniższych bannerów. Pod każdym z nich publikujemy także kod HTML niezbędny do jego prawidłowego wyświetlania. Dziękujemy za rekomendację.

:arrow: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=5#reklama

Warto chyba to przestudiować, i jedno lub drugie poprawić, aby nie było wątpliwości, bo coś mi tu się nie zazębia :?

hehe, też mnie to zdziwiło :smiley: ale może chodzi o reklamę w tym złym znaczeniu, że np. dobreprogramy jest złe, nie wchodzić na to itd. ?? hmm, niech to jakiś admin wytłumaczy #-o

dla mnie wdaje się to jasne na swojej stronie blogu jak chcesz możesz zamieścić banerek dp ale jak jesteś tylko userem na jakieś innej stronie to bez zgody jej właściciela już nie

w bardzo prosty sposób można to wytłumaczyć po lekturze dopisku w moim poście- na stornie Wikipedii sobie nikt nie życzy reklam- tym bardziej administratorzy Wikipedii więc reklamowanie naszego wortalu tam było dla nas antyreklamą, bo ktoś by mógł nas uznać za spamerów i że jest to nasza akcja, koordynowana przez portal. Dlatego dopisałem w swoim poście, aby nie było wątpliwości. Wystarczy przeczytać.

Chodzi zapewne o to co zrobili ostatnio niektórzy

(mam nadzieje że mają bana, jak nie będą dalsze problemy),

wstawiali banner dp na wiki

tomick , dopisek swoja drogą, a to co zacytowałem swoją.

Wiem o co chodzi, ale taka zmiana regulaminu może zniechęcić użytkowników do reklamowania vortalu “u siebie” ze względu na obawy aż tak drastycznych slow użytych w tym punkcie regulaminu;)

lub umieszczający "reklamy" vortalu lub forum dobreprogramy na stronach internetowych bez zgody ich włascicieli zostaną pozbawieni możliwości dostępu do forum (ban bezterminowy)

:x

no przeczytaj, co jest w cytacie. Jeżeli będą reklamowali to u siebie - czyt. na własnej stronie no to chyba sami sobie nie zabronią publikowania bannerów DP? :smiley: To by było… dziwne.

Przeczytaj kilka razy, a skminisz.

no ale ja tego w cytacie nigdzie nie mogę zauważyć ni przeczytać :wink:

to jest logika. jesteś właścicielem własnej strony to sobie chyba sam pozwalasz na coś? to logiczne. w takim wypadku czepiasz się słowa.

myślałem że regulamin

:smiley:

w takim wypadku czepiasz się słowa.

[-X :arrow:

Jeżeli prowadzisz swoją stronę www i chciałbyś polecić nasz vortal, możesz zamieścić jeden z poniższych bannerów. Pod każdym z nich publikujemy także kod HTML niezbędny do jego prawidłowego wyświetlania. Dziękujemy za rekomendację.

Popełniłeś(popełniliście) błąd w zapisie regulaminowym, i te dwie rzeczy zacytowane prze zemnie w pierwszym poście powinny zostac bardziej jasno wyjaśnione, a nie obarczanie mnie o czepialstwo … pozdrawiam i życzę miłego forowania :wink: btw-

Dlatego dopisałem w swoim poście, aby nie było wątpliwości. Wystarczy przeczytać.

warto dopisać w regulaminie :stuck_out_tongue:

Raczej w to wątpię , z tego co obserwuję to forum to założyciel tego wątku należy do tych najbardziej czepialskich ,tylko szkoda ,że brak mu zdolności czytania ze zrozumieniem . #-o

xulu Chyba będziesz musiał jakoś żyć ze swoim niezrozumieniem zapisów regulaminu ,chociaż wiem ,że nie będzie to łatwe. :stuck_out_tongue:

vice versa

cytowany fragment oznacza, ze wlasciciele vortalu/forum dp zabraniaja reklamowania forum/vortalu na innych stronach internetowych jezeli wlasciciel(e) tychze stron nie wyrazil(i) na to zgody czyli po prostu zakaz wysylania spamu zachecajacego do odwiedzenia dp, a co z tego wynika nikt nie zabrania reklamowania forum/vortalu dp na wlasnej stronie internetowej, co staral sie wytlumaczyc tomick , ale jakos do niektorych nie dotarlo

Temat wyczerpany, więc zamykam.