Nie ściąg@j na siebie kłopotów

Artykuł: http://cyberterroryzm.pl/component/cont … potow.html

Mile widziane opinie dot. akcji.

Czekamy na przestępców przedszkolaków…

Starają się wpoić im od kołyski, jaką to szkodą dla artystów jest piractwo komputerowe.

Niech próbują.

:lol:

internetu nie było i piractwo było … jak by sie nie kręcił :■■■■: zawsze z tyłu będzie…

Kolejna propaganda i nic więcej,nie wiem po co ktoś tworzy takie akcje w nieskończonosc.Dla mnie osobiscie wiekszym zagrożeniem jest żul z promilami za kierownica niż piractwo.A może by się za takich w końcu wzieli?.

co do szkodliwosci piractwa to zacZynają same wytwórnie pomału dochodzic do wniosku że aż tak szkodliwe do końca nie jest.Przykład z wczoraj EMI.

Kłopotem jest to, że człowiek jest istotą myślącą,- a nie innym stworzeniem, którego byt uzależniony jest od czynników zewnętrznych

  • w skrajnych przypadkach bywa, że dopiero po fakcie człowiek zdobywa nieodzowną mu mądrość

—i należałoby sobie życzyć by mądrość Owa dotyczyła równierz osób wyrokujących w przedmiocie zaistniałych

“Kłopotów”

“Zakazany owoc smakuje bardziej”

Piratctwo było, jest i będzie…

Chodźby nie wiem jak się starali, i tak nie pokonają tego.

Każdy woli sobie “pożyczyć” grę, za darmo, niż iść do sklepu i kupować.

Takie jest moje zdanie na ten temat.

:slight_smile:

Mogli by coś o linuxach dać np.: linux dla każdego ucznia. Piractwo było, jest i bedzie

Kwestia systemów, linux za darmo. Ale, nawet jeśli jest kilka gier po linuxa to i tak są one płatne a nikt nie będzie tworzył bezpłatnych gier :? piractwo zawsze będzie, bo jeśli jest sprawa jasna w kwestii dot. systemów to gry i tak są płatne i filmy etc…

Ehhh piractwo…

http://wolnakultura.info/ - takie jest moje zdanie na ten temat

Poza tym kieruje się zasadą: “Oprogramowanie jest jak sex, lepsze, gdy nie trzeba za nie płacić…” Linus Torvalds. :mrgreen: (tu nie chodzi o piractwo tylko o używanie WiOO)

Raczej tak - chyba że ludzie zaczną używać Wolnego Oprogramowania a muzyka, filmy itp. będą darmowe. Ja nie mam nic przeciwko.

Wątpię że zaczną robić darmowe gry…

:o

“cale stado” darmowych jest dostępnych …

Kłopotem jest życie człowieka

-i tylko nie wiem,- czy większym dla Boga, czy dla niego samego i mu pokrewnych

a które są fajne? i mają ciekawą fabułę? i są rozbudowane?

piractwa nie będzie jak:

a) kononowicz będzie prezydentem :smiley:

b) ktoś zbuduje mega wielkie więzienie i za każdy pobrany nielegalnie plik zostanie skazany na 1m-c w więzieniu…

czyli to oznacza że piractwa nie da się zlikwidować :frowning:

Dużo jest takich. Sam pogrywam w darmową OpenArenę, ale jest bardzo dużo innych. Chyba jedynym gatunkiem, w którym nie ma dobrych, darmowych gier są wyścigi/rajdówki i ogóle tego typu sportowe. Strategii, FPS’ów itp. jest pełno.

Piractwa nie będzie jak ludzie zmienią sposób myślenia. A na to, szczególnie w Polsce, się nie zanosi.

Niektórzy nawet jeśli maja pieniądze na oryginały to ich nie kupują bo się do piractwa przyzwyczaili. Sam znam przypadki że w przypadku osoby która kupuje oryginalne gry jest ona wyśmiewana przez innym bo tamci jadą na piratach i się śmieją chociaż nie wiedzą z czego :? Na pytanie: ‘‘Kupujesz oryginalke’’ odpowiadają ‘‘A po co mi wole pirata’’.

Ej, a co Wy tak wszyscy

"Piractwo jest i będzie i :frowning: :frowning: :frowning: "

I płaczecie … a co Was to obchodzi tak btw ? Jak Microsoft zarobi trochę mniej :?: Czy inny …

Każdy z Was jest piratem, tego się nie da uniknąć.

Jak dadzą ceny na ludzkie zarobki to wtedy cała Polska pomyśli o oryginałach.

Zakład że nie każdy?

Znam takich, co np. nie mogą mieć piratów ze względu na to że np. pracują w jakiejś firmie i mogą mieć kontrole. Albo po prostu mają dużo kasy i wszystko kupują.

Nawet ja bym nie był “piratem”, gdybym wyrzucił parę piosenek i filmów :wink:

pokusa od biblijnych pradziejów była siłą , która poróżniła nas z Bogiem

a dzisiaj jest czynnikiem, który potrafi nas poróżnić między sobą

jeśliby przyjąć,— że nabywane nielegalnie dobra duchowe są kontynuacją grzechu pierworodnego

-to na pohybel sprawczej działalności Szatana w wirtualnym środowisku Naszej Metafizyki… :smiley:

mam kolege, który kupuje tylko oryginalne gry nawet za 300 zł. System ma oczywiście … :x