Nie słychać dźwięku w prawej słuchawce

Nie słychać dźwięku w prawej słuchawce, nie wiem co jest tym spowodowane.
Proszę o pomoc

  1. umyj ucho,
  2. obróć słuchawki tak żebyś słyszał w prawym uchu,
  3. kup nowe słuchawki,
  4. kup nowy komputer,

Ale kurcze śmieszne,

To że nie słyszysz dźwięku w jednej ze słuchawek nie powoduje kompletnie nic poza tym że uzyskałeś efekt mono i nie słyszysz jednego kanału.

Gdzieś to już widziałem. A no tak u mnie :laughing::laughing:

To nie jest śmieszne, a próba ustalenia na odległość co może się stało…

Wykluczamy głuchotę / popsuty głośnik.

Jak masz gdzie indziej podłączyć, to tam możesz sprawdzić czy będzie działała prawa strona. Nie zadziała to pewnie padła i zostaje majsterkowanie jak się nie chcesz bawić w gwarancje / rękojmię.

Jak ruszy to coś w systemie lub “PC” (jak to nie od styku lub obrotu mini-jack jest zależne).

otóż to

Przecież autor nie pyta o powód tego że nie działa a o skutki.

Najprawdopodobniej uległ “przetarciu” przewód koło wtyku jack.
Tak się dzieje w ogromnej większości słuchawek przewodowych.
Potem przetarcie w obrębie “pilota” jeśli mają, lub w rozwidleniu na dwa przewody…lub ewentualnie koło samej słuchawki.
Jeśli to bezprzewodowe to zupełnie inny problem.
Oczywiście podstawową rzeczą jest sprawdzenie “balansu” w ustawieniu systemu.

a czy te przetarcie da się jakoś rozwiązać i naprawić?

Jeśli przetarcie jest koło wtyku, to po prostu odcina sie wtyk i montuje nowy (rozbieralny).
Jeśli koło słuchawki, to sprawa zależy od budowy słuchawki, douszne są raczej nierozbieralne.
Wszystko zależy od tego jakie to są słuchawki.
Tak, czy inaczej sam nie mając lutownicy nic nie zdziałasz.
Poza tym, jeśli to przewód, to raczej usterka objawiałaby się wcześniej najpierw przerywaniem słuchawki nim przerwałaby zupełnie…jednak możliwe, że został mocno pociągnięty kabel i przerwał od razu…
Oczywiście trzeba słuchawki sprawdzić na innym urządzeniu, czy one są przyczyną a nie samo urządzenie.

Dobra, ogarnę to później, jak coś będę pisał.

W innym urządzeniu ten sam problem, po nacisnieciu przyicsku stereo jest dźwięk w obu, jednakże jest straszny bass i strasznie stlumiony glos.

Zwykle jest to uszkodzony kable lub wtyczka od kabla.
Częstyproblem w budżetowych noname który może doprowadzić nawet do uszkodzenia integry czy kary dźwiękowej.

Daj namiar jakie to słuchawki.
Jeśli obydwie grają, jednak źle, to nie przerwa wchodzi wgrę a zwarcie przewodów…robi ci się chyba przeciwfaza…
To są proste słuchawki, czy zestaw z mikrofonem (telefoniczne), z pilotem głośności i tak dalej…

Co ma wspólnego ryba ze słuchawkami?

Chłopie NIE MÓWIE O RYBIE, TYLKO MOWIE O BASSIE, PRZESŁUCHAJ SE NA YOUTUBIE BĘDZIESZ WIEDZIAŁ O CO MI CHODZI

Słuchawki Genesis, nie pamiętam marki, nie mają pilota, mają wbudowany mikrofon, jutro wyślę po prostu zdjęcie tych słuchawek.

Przecież Bass to ryba.
Czego mam słuchać?

Nie stary, nie jest to ryba, nie wiem czy trollujesz, ale na pewno trollujesz.