Nie słyszę muzyki w ipodzie,dlaczego?

Do tej pory wszystko było ok ,ale wczoraj na moment włożyłam słuchawki do ipoda ,a ponieważ nic nie słyszałam,bo słuchawki nie były takie jak być powinny,wyjęłam je i od tamtej pory ( od wczoraj dokładnie ) nic nie słychać,a jednak muzyka się odtwarza,bo widać na pasku,a kiedy pogłaszam u góry wyświetla mi się napis ‘słuchawki’. Liczę na pomoc :wink:

Może to pomoże

http://discussions.apple.com/thread.jsp … ID=1343532

wygląda na jakieś zwarcie…

nie jestem pewna czy zwarcie,mam wrażenie,że część końcówki słuchawki została w wejściu ipoda ;// ponieważ to nie były słuchawki do mojego ipoda,tylko jakieś niepasujące. Mają dwie końcówki: zieloną i czerwoną i one powinny być takie same na końcach a jedna z nich ma krótszą końcówkę ;// a w wejściu ipoda chyba właśnie została ta końcówka. Sama nie wiem co mam z tym zrobić . :frowning:

To młotkiem wbijałaś tego Jacka do wyjścia słuchawkowego Ipoda ??

A tak na serio to wystarczą nawet minimalne różnice w średnicach wtyku Jack, żeby taka sytuacja miała miejsce.

Jack stereo powinien mieć przynajmniej 3 styki, jeżeli masz tylko dwa to ewidentnie jedna cześć Jacka została w gnieździe.

Zanieść Ipoda do serwisu.

Na drugi raz masz nauczkę żeby nie podpinać byle szajsu do markowego sprzętu.

:wink:

Najprościej będzie jak weźmiesz Ipoda do ręki i poprostu przykładając oko do wejścia słuchawkowego sprawdzisz czy tam nic nie zostało… :smiley: :stuck_out_tongue:

masz rację;) już mam nauczkę ;D

a nie orientujecie się może ile wyniesie taka naprawa ?

Czy to drogie ?

Dodane 21.07.2010 (Śr) 9:40

heeeh ;D

o to chodzi ,że coś widzę ;DD

pewnie to ta końcówka xDD :stuck_out_tongue: