Nie słyszę rozmówcy w messengerze fb

Mam dziwny problem, i mimo tego że bardzo dobrze ogarniam pecety,to nie mogę znaleźć przyczyny.
Mam nadzieję że jakiś fachura mi znowu pomoże :wink:
Nie słysze głosu rozmówcy na komunikatorze webowym messengera.
On mnie słyszy.
A teraz najlepsze- przez kilka lat rozmawiałem bez problemu na firefoxie.
Po wyjściu wersji 56 zrobiłem czystą instalację ff. I przestałem słyszeć rozmówce.
Zainstalowałem operę- to samo.
Na chromie i vivaldim nie ma problemu- mogę rozmawiać .
Googlowałem, szukałem ale poza banałami nic ciekawego nie znalazłem- ktoś mial podobny problem? albo zna rozwiazanie? Oczywiście w mikserze wsyztko ustawione dobrze, karta dźwiękowa też dobra.
W Windowsie NIC nie zmieniałem.Jakieś sugestie?

Oczywiście. Ja również po zaktualizowaniu FF do najnowszej wersji, miałem ten sam problem na Messengerze. Opera 48 również nie poradziła sobie. Jedynie Google Chrome nie zawiódł. Podejrzewać można, że to wina aktualizacji przeglądarek.

PS. Z telewizją internetową, też miałem problem. Dany program nie działał na obu przeglądarkach, a na Google Chrome, jak zawsze tv działało.

Uuuuuuu no to mamy problem :frowning: dobrze że to potwierdziłeś, bo juz mi zaczynało parować z głowy z wściekłosci, bo nie wiedziałem o co biega :wink: Ciekawe o co chodzi. Trzeba to zgłosić bo to jakby nie było krytyczny błąd.

Zgłaszać nie trzeba. “Świat” zgłosi :stuck_out_tongue: Na dniach aktualizacja przeglądarek powinna być.

Ew. facebook skupia się na google chrome a zapomina że na rynku istnieją też inne przeglądarki.

To prawda. Dlaczego takie same wrażenie odnoszę?
Chrome jakby nie patrzeć, jest najpopularniejszą przeglądarką. Nie tylko na Windowsie, ale i na Androidzie, który jest wciskany.

upne temat… Nie było mnie tydzień w domu, wracam wersja 56 01 dostepna, i nadal rozmowy nie działają, czy tylko mi? a może się pojawił jakiś inny sposób?

ok panowie, 57 wyszła i nadal nie można prowadzić rozmów na messengerze.Tzn rozmówca mnie nie słyszy. To samo nadal na operze.
Czy to już tak zostanie? Ma ktoś jakieś info?Myślałem ze w 57 naprawią to.