Nie starujący hp pavilion dv9500

Witam

Mam następujący problem : znajoma podrzuciła mi swojego laptopa który nie zawsze się uruchamiał, komputer miał zainstalowany fabrycznie system windows vista, ostatnio złapała kilka trojanów z którymi avg sobie szybko poradził , jednak system nie zawszę się uruchamiał. Po krótkiej rozmowie (czy ma jakieś prywatne dane itp) spróbowałem przywrócenia systemu nie pomogło, postanowiłem więc zrobić format i zainstalować windows siedem, po instalacji problem zniknął … do ponownego uruchomienia komputera po którym system nie wystartował , wygląda to tak że pokazuję się logo systemu (lub pasek w przypadku win vista) i dalej jest już tylko czarny ekran, spróbowałem naprawy systemu, zadziałało jednak usunęło sterowniki karty graficznej (gf 8600m gs) i jak się okazało system nie wystartuję przy zainstalowanych sterownikach. Czy jest jakieś rozwiązanie tego problemu , czy może jest to wina sprzętu a nie sterowników ?

http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/soft … 3%82%C2%BB - tutaj jest link do stronki z kompletem sterowników do Twojego laptopa ,jest tylko jedno male ale…- nie ma tam systemu WINDOWS 7 dlatego tez wnioskuję ,że problemem nie jest sprzęt

( podzespoly zamontowane w laptopie ) ale brak kompatybilności w/w modelu laptopa z zainstalowanym systemem… może ktoś inny Ci pomoże więcej…

No właśnie problem w tym że na win vista był ten sam problem, musiałbym jeszcze win xp sprawdzić

,

sprawdź przyjacielu …

Niestety na win xp ten sam problem