Nie świecąca się zielona dioda

(Kress) #1

Witam kupilem pamiec ram 4 gb ddr3 plyte glowna b85-g41 i procesor i5 4460. Wczesniej posiadalem plyte p5kpl 4 gb ram ddr2 grafika hd 7770 procesor intel core quad q9300 i zasilacz Tacens radix v-450.

Wiec gdy zamontowalem sobie nowe czesci do pc i gdy uruchomilem komputer nie wyswietlal sie pulpit, nie bylo obrazu i nie swiecila sie zielona dioda. Wszystko bylo podlaczone komputer niby dzialal gdyby nie tylko ten obraz i zielona dioda. Karta graficzna dziala wczoraj bylo wszystko ok, ( byl jeszcze stary sprzet ) monitor tez dziala prosze o pomoc.

(system) #2

Sprawdź, czy podczas startu komputera możesz wejść do BIOSu klawiszem Delete, i czy jest obraz BIOSu na ekranie? Jaki masz system operacyjny?

(Kress) #3

Mam czarne tlo nie ma ekranu i bios sie nie odpala mam win7 64bit

(system) #4

Wymontuj kartę graficzną PCI-E (tę HD 7770), przełącz kabel sygnałowy monitora na gniazdo grafiki zintegrowanej i sprawdź j.w. to samo.

(Kress) #5

Juz to robilem i nic dalej to samo

Z tą nowa plyta skocze do serwisu teraz mam kolejny problem na starym sprzecie gdy go uruchomie niby wszystko ok ale wyloncza sie po 5 min powodem jest przegrzanie CPU ale to jest dziwne bo wiatraki dzialaja i jest pasta do cpu i nie wiem o co chodzi