(Nie)typowa kontrola rodzicielska

(Stały_bywalec) #1

Szukam programu typu "kontrola rodzicielska". Czego bym oczekiwał od programu? Pzzede wszystkim tego żeby był niewidoczny w procesach lub przy starcie systemu. Tak, że program działa "ale go nie ma". Można by go zainstalować w systemie jako jakiś "ukryty" program i można by go po odpowiedniej konfiguracji przywołać jakimś "nietypowym" skrótem klawiszowym typu ctrl+f9 lub coś podobnego. Czego chcę od programu? Możliwości robienia screenów pulpitu w dowolnum czasie choćby w odstępach 1-2 sekundowych i/lub wysyłnia screenów na wcześniejszego zdefiniowanego maila lub do katalogu, choć bardziej przydałby się mail lub po uruchomieniu konkretnego programu typu czat lub coś w tym stylu. Blokowania stron internetowych i innych programów. Czy istnieje taki program w wersji trial lub demo w pełni funkcjonalnej wersji taką jaką opisałem? Lub o ile to możliwe freeware? Jeżeli tak to proszę o podoanie konkretnej nazyw programu bądź linku do programu który ma takie funkcje jakie wymieniłem (o ile taki istnieje). Z góry dziękuje za odpowiedź.

(marcin82) #2

Witam.

Zajrzyj tutaj:

http://www.dobreprogramy.pl/Kontrola-ro ... ws,84.html

Poczytaj recenzje, potestuj ...

Poza tym dostęp do określonych stron możesz zablokować wprost w systemie, edytując plik hosts - nie pamiętam dokładnej lokalizacji w Win.

Na końcu pliku dopisujesz tekst np:

127.0.0.1 www.radiomaryja.pl

(Stały_bywalec) #3

Dziękuje bardzo za odpowiedź. Wiem, że jest na vortalu kilka programów dlatego napisałem moje wymagania względem niego żeby mi ktoś polecił konkretnie jeden o którym napisałem. Ciężko mi testować kilka programów na raz a zalezy mi na czasie... P.S Niekoniecznie musi to być program z tego vortalu, ale żeby posiadał wymienione przeze mnie funkcje, i to też trochę ważne - żeby był po polsku. Jeżeli jest taki program "szpiegowski" to też poszę o nazwę w końcu te programy jakby nie było są za to odpowiedzialne...

(Irabuntu) #4

http://strony.aster.pl/benarom/och.html