Nie umiem poprawnie dodać kilku domen w ustawieniach www w az.pl

Musisz wybrać opcję Podkatalog z separacją serwisu. Ale to tak niepewnie mówię bo dopóki przecinki i kropki nie wrócą z wakacji to nie mam pewności, ze dobrze zrozumiałem.

Bo tak kiedyś próbowałem robić z separacją to wyskakuje komunikat „403 forbidden”.

Jeśli wskazywałeś na ścieżkę która nie była w public_html to nie miało to prawa zadziałać. Musisz w public_html zrobić foldery dla każdej domeny i to na nie wskazać konfigurując domenę.

I w public_html utworzyć folder o nazwach domen.

W tych podkatalogach zmień chwilowo nazwę pliku .htaccess np, na „0.htaccess”, odśwież strony i zobacz, czy działa.

To niekoniecznie musi tak zadziałać. Zależy od konfiguracji serwera http. Ja konfiguruję zawsze tak serwer żeby publiczne było tylko to co w public_html bez względu czy w innych katalogach nadrzędnych jest htaccess czy go nie ma. Ustawiam tak ze względów bezpieczeństwa. Czasami chcesz zdjąć jakąś stronę i kopiujesz całość poza public_html i nie musisz się martwić o htaccess.

Tak w public_html tworzysz podkatalogi z nazwami domen lub o innych nazwach (jak chcesz) i na te katalogi wskazujesz konfigurując domenę z opcją: Podkatalog z separacją serwisu

Próbowałem tak z separacją public_html/domeny/eflirtrandkowy.pl i strona nie chcę się otworzyć.Niżej screeny.

W tej ścieżce do separacji serwisu pomiń początkowe „/public_html”, niech zaczyna się od /domeny. Wypróbuj jeszcze ten sam wariant ze slashem na końcu.

Wypróbuj warianty:
/domeny/twojadomena
/domeny/twojadomena/
domeny/twojadomena
domeny/twojadomena/

To już wiemy kto jest autorem „pukaczu.pl” / „znamcie.pl” w komentarzach?

To już więcej nie pomagam :wink:

Dzisiaj chciałem otworzyć tą stronę to wyskakuje dalej ten komunikat „client error 403 forbidden”

Masz źle skonfigurowaną domenę, wskazuje ona na serwery home a nie na serwer w az. Domeny konfiguruje się po 2 stronach, po stronie serwera DNS i po stronie serwera HTTP. Obecnie raczej masz poprawną konfigurację serwera HTTP, ale niepoprawną serwera DNS.

I wiem to tylko dlatego, że podałeś domenę. Gdyby nie to to niebyłym w stanie Ci nic więcej powiedzieć.