Nie umiem znaleść sterowników do drukarki Lexmark X5130


(ozet93) #1

Witam,

   


(Semtex) #2

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym dolnym rogu Swojego posta-> następnie skorzystaj z opcji Użyj pełnego edytora. Dziękuję za uwagę.

Tip: Unikaj słów: “problem”, “help”, “pomocy” i.t.p. Tego typu słowa nie spowodują szybszej reakcji a mogą odnieść odwrotny skutek od oczekiwanego, tytuł tematu ma być skróconym opisem Twojego posta- powodzenia.


(JNJN) #3

Stery do systemu jakiego? 32, czy 64 bitowego?


(msnet) #4

A do jakiego systemu mają być te sterowniki?


(lordjahu) #5

http://support.lexmark.com/index?locale=en&page=product&productCode=LEXMARK_X5130&segment=SUPPORT&userlocale=EN_UK&frompage=null#2 - a czemu nie działają ? Może nie wybrałeś dostosowanej do twojego systemu wersji 32x lub 64x ? :smiley:


(ozet93) #6

Nie mam pojęcia czemu nie działają, 64bity.


(JNJN) #7

Vista,7,8,8.1? określ, czy to takie skomplikowane?


(ozet93) #8

Win7.


(lordjahu) #9

Jaki komunikat się pojawia ?


(_tommy_) #10

Pod tą drukarkę nie ma sterowników, przynajmniej na oficjalnej stronie, do tej drukarki. Być może źle patrzyłem. W każdym razie spróbuj zainstalować sterowniki spod Visty i sprawdź.

W większości przypadków stwerowniki z Visty powinny przypasować, jak nie to pozostaje dodać nowy sprzęt w poziomu panelu sterowania. Podstawowe sterowniki zawsze działają, a przynajmniej ja nie spotkałem się aby nie działały lub utrudniały działanie urządzenia.

 

 

Kolego,

Zawsze staraj się sprecyzować wszystkie szczegóły. Każdy kto będzie w stanie pomóc będzie mógł szybciej zareagować.

 

Pozdrawiam.