Nie uruchamiają się żadne aplikacje, prosba o sprawdz. loga

problem polega na tym, że komputer po włączeniu w ogóle nie chce włączać żadnych programów, internetu itp. Można jedynie otwierać foldery z pulpitu. Jak otwieram Mój Komputer --> i dany DYSK to komputer dalej nie reaguje, wszystko stoi w miejscu, nawet przy próbie otwarcia jakiegoś pliku typu Word, Excel jest to samo, że niby chce otworzyć, pokazuje się klepsydra, a dalej nic się nie dzieje. Po dłuższej chwili internet zaczął działać (samoistnie??).

próbowałem odpalić smitfraudfix’a w trybie awaryjnym i uzyć funkcji clean (2) ale jak program wykonuje jakieś procesy to w pewnym momencie komputer sam sie wyłącza.

Zamieszczam log z HJ i proszę o pomoc. pozdrawiam

http://www.wklej.org/id/15029/

pysiek2002 ,

Proszę poprawić pisownię w tytule tematu i w opisie problemu. W celu edycji swojego posta proszę skorzystać z przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

O4 - HKLM\..\Run: [lsass driver] C:\WINDOWS\msauc.exe

O4 - HKCU\..\Run: [kamsoft] C:\WINDOWS\system32\ckvo.exe

usuń wpisy HJT

Daj log z ComboFix

usunęłem te wpisy + dodatkowo usunęłem 2 wpisy dotyczące jakiś gier karcianych (CardGames, Poker). Użyłem jeszcze programu Malwarebytes Anti-Malware, który usnunął sporo trojanów. Po wykonaniu wymienionych czynności wykonałem ponownie scan HJ i log zamieszczam w załączeniu.

http://www.wklej.org/id/15132/

Wydaje mi się, że w gronie “podejrzanych” znajduje się jeszcze ten plik:

“O4 - HKCU…\Run: [amva] C:\WINDOWS\system32\amvo.exe”

Byłeś proszony o log Combofix. Daj ten log na forum

:slight_smile: