Nie wczytują sie komentarze

Na mniej znanych mobilnych lekkich przegladarkach typu ghostery w ogole nie wczytuja sie komentarze pod artykulami.
Tak samo nie da sie na ghostery zalogowac do serwisu.naciskam zaloguj, i nic sie nie dzieje. Pozatym na 4 calowym ekranie przycisk zaloguj jest prawie poza ekranem.
Ja wiem, ze to malo popularna przegladarka, i awaryjnie uzywam czegos innego. Ale na slabych telefonach z mala iloscia ramu sprawdza sie lepiej, niz inne kobyły.

1 polubienie

U mnie się wczytują.

Mam większy ekran, ale jak ustawię w MultiView to nadal na połówce widzę przycisk logowania normalnie (ekran ma wtedy pewnie podobną szerokość jak twój 4 calowy).


  • Na androidzie 4.0 - 4.4.4 (Ice Cream Sandwich, JellyBean, KitKat) raczej jesteś skazany na dodanie wsparcia dla tak starego silnika przeglądarki.

  • Na androidzie 5 - 6.0.1 (Lollipop, Marshmallow) spróbuj zaktualizować WebView - jak producent ci wgrał własne WebView (np. Kiano) to jesteś skazany podobnie jak z androidem z linii 4; chyba, że dasz radę w własnym zakresie go zaktualizować czy wgrać jakiś custom ROM bez takiej niespodzianki.

  • Na androidzie 7.0 - 8.1.0 (Nougat, Oreo) spróbuj zaktualizować Chrome lub WebView (jedno wyłącza drugie).

To ciekawe, bo tam nie ma nic w ustawieniach, żeby blokowało komentarze.Sprobuje jakies defaultowe ustawienia. Dzieki za screeny.

Ok, podbije wątek.na urzadzeniach mobilnych bez zadnych rootow, blockerów reklam itd, czysty android na ghostery, i innych lekkich przeglądarkach po przewinieciu newsa do komentarzy- komentarze pojawiają sie po 20-30 sekundach. Nie wiem czy tak ma być,czy to jakiś bug, zgłaszam tylko bo teraz do tego doszedłem.

1 polubienie