Nie wczytują się strony www

Witam,

przeglądnąłem cały internet w poszukiwaniu rozwiązania i niestety nic nie pomogło, więc postanowiłem sięgnąć po ostatnią deskę ratunku i napisać tutaj. Dodam, że stosowałem już OTL, Norman_Malware_Cleaner, wpisywałem komendy

ipconfig /release i wiele innych.

Internet jest, bo na stacjonarnym chodzi pięknie, ale na laptopie pojawił się problem. Kupiłem laptopa koło 2 tygodni temu i wszystko było ok. Wczoraj internet zaczął szwankować, więc zmieniłem DNS’y(ustawienia sieci) na googlowskie (8.8.8.8 i 8.8.4.4) i dalej wszystko było w porządku. Poszedłem spać, wstaję rano internet nie działa(zdarzało się tak często, ale po restarcie routera wszystko było ok, ale nie tym razem). Reset routera, internet jest wszystko jest, ale nie wczytuje stron internetowych i w Chromie podaje informację, że serwer nie wysłał danych. Gdy pinguję np. wp.pl wszystko jest ok. Wysłane = 4 odebrane = 4 utracone = 0. Co więcej rozszerzenia do chroma np. LastPass łączą się bez problemu. Nie mam pojęcia, co się stało. Co jakiś czas internet jest zrywany(połączenie z siecią jest cały czas), co jakiś czas występuje ten problem ze stronami. Sam nie wiem, jak robię, żeby było później ok. Problem pojawia się(prawie za każdym razem - może to przypadek, może nie), gdy uruchamiam grę Battlefield Heroes. gram chwilę gram, później nagle zaczyna mega lagować, później “There is a problem with your connection” i dupa, jest internet, ale go nie ma.

Po wpisaniu komendy ipconfig /release jest dobrze i po jakimś czasie znowu lipa.

Informacje o systemie

Windows 7 home premium 64 bit - oryginał z salonu

komputer to MSI GT683 DXR - 629PL

Odinstalowałem AVAST’a całkowicie przy pomocy AVAST unistall utility.

PS teraz jeszcze zaobserwowałem, że co jakieś 15 minut(strzelam), zrywa na chwilkę internet i po chwili jest

EDIT 1:

Dodam, że próbowałem DNS’ów googlowskich, automatycznie i teraz jadę na neostradowskich…

Z innej beczki, to na razie działa poprawnie, ale pociągnąłem przed chwilę ComboFixem na wszelki wypadek. Obserwuję cały czas, czy nic się nie dzieje. W razie czego, to czekam na rozkazy i służę logiem z ComboFix’a. Jeżeli potrzebuje ktoś jakiś log, to pisać, zrobię, co trzeba.

19:11 Zagram w Battlefield’a i zobaczę, czy zaczną się problemy…

EDIT 2:

19:52 wszystko śmiga, jak na razie dobrze

EDIT 3:

21:09 wszystko śmiga dobrze…

W takim razie, jeśli ktokolwiek miał coś takiego, to mi do tej pory pomogło:

OTL i ComboFix oraz komenda ipconfig /release no i restarty kompa :smiley:

Dodane 02.12.2011 (Pt) 0:35

Niestety problem występuje dalej. Ma ktoś jakiś pomysł ?