Nie wczytujące się strony w przeglądarkach

(Patryksob) #1

mam problem teg oty typu: mam laptopa lenovo z wgranym od nowości WV home. net działał sprawnie poprzez router(teraz także router) do ostatnich dni, instalowałem troche proramów, zaktualizowałem firefoxa i pojawia sie notorycznie komunikat : firefox nie moze nawiązac polacznie z (...) i tutaj każda strna która chce załadować nie wchodzi, to powtarza sie tez w IE. niewiem co się dzieje, wgrałem antywira cos tam znalazł naprawił ale nadal jest problem.

patryk123456789 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Poza tym, na forum używamy polskich znaków (ż, ł, ć, ś, ą itp.). Proszę wyedytować swojego posta i poprawić co trzeba.

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika.

(Patryksob) #3

nie mam czasu na czytanie tego wszysgtkiego...bo internet mi ledwo co chodzi, żeby napisać jednego posta męcze się 30 min...pomoże ktoś?

dodam że inne kompy korzystające z tej sieci działaja bez zarzutów więc to napewno wina czegoś w lapie.

Jeśli chodzi o pozycje DNS w protokołach wersji 4 i 6 są puste. Adres IP tez pusty, może coś z ręki wpisać? szczrze nie znam się, pierwszy raz mam taki problem.

patryk123456789 , jeżeli uważasz że teraz temat jest konkretniejszy, to chyba sobie żartujesz. Spróbuj jeszcze raz.

(Patryksob) #5

po przeinstalowaniu przegladarek i zainstalowaniu sterownikow do karty sieciowejproblem trwa, nie mam pojecia co to moze byc

po dalszym rozpoznaniu stwierdzam ze uzywajac sieci kablowej problemu nie ma wiec wnioskuje problem z karta sieciowa(wifi?).

czy ktos napisze czy mial problem?