Nie wczytujące się strony w przeglądarkach

mam problem teg oty typu: mam laptopa lenovo z wgranym od nowości WV home. net działał sprawnie poprzez router(teraz także router) do ostatnich dni, instalowałem troche proramów, zaktualizowałem firefoxa i pojawia sie notorycznie komunikat : firefox nie moze nawiązac polacznie z (…) i tutaj każda strna która chce załadować nie wchodzi, to powtarza sie tez w IE. niewiem co się dzieje, wgrałem antywira cos tam znalazł naprawił ale nadal jest problem.

patryk123456789 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Poza tym, na forum używamy polskich znaków (ż, ł, ć, ś, ą itp.). Proszę wyedytować swojego posta i poprawić co trzeba.

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika.

nie mam czasu na czytanie tego wszysgtkiego…bo internet mi ledwo co chodzi, żeby napisać jednego posta męcze się 30 min…pomoże ktoś?

dodam że inne kompy korzystające z tej sieci działaja bez zarzutów więc to napewno wina czegoś w lapie.

Jeśli chodzi o pozycje DNS w protokołach wersji 4 i 6 są puste. Adres IP tez pusty, może coś z ręki wpisać? szczrze nie znam się, pierwszy raz mam taki problem.

patryk123456789 , jeżeli uważasz że teraz temat jest konkretniejszy, to chyba sobie żartujesz. Spróbuj jeszcze raz.

po przeinstalowaniu przegladarek i zainstalowaniu sterownikow do karty sieciowejproblem trwa, nie mam pojecia co to moze byc

po dalszym rozpoznaniu stwierdzam ze uzywajac sieci kablowej problemu nie ma wiec wnioskuje problem z karta sieciowa(wifi?).

czy ktos napisze czy mial problem?