Nie wczytuje mi stron internetowych

Witam. Nie wiem czemu ale nie wczytuje mi strony windowsa i avasta. Wie ktoś czemu?

tak wiemy

Możesz trochę jaśniej napisać o co ci konkretnie chodzi ??

Masz infekcję w komputerze, która blokuję strony odpowiedzialne za bezpieczeństwo.

A żeby ją usunąć potrzebne logi OTL instrukcja otl-gmer-rsit-dss-inne-instrukcje-t370405.html

Okej tutaj są te logi http://wklej.to/PZVeL. Pablo79 jak mam to jaśniej napisać? Nie mogę wejść na stronę żadnego antywirusu oraz na oficjalną stronę Microsoftu. Gdy wpisuję adres www.microsoft.com nic się nie dzieje bądź wyskakuje informacja że nie może znaleźć podanej strony.

W komputerze jest syf, który jest trudny do usunięcia, czasem plik taki jest kilkakrotnie spakowany i zaszyfrowany oraz siedzi głęboko w rejestrze. Bardzo ważne jest abyś wyłączył przywracanie systemu i koniecznością może okazać się, abyś wszedł w tryb awaryjny systemu. Wrzuć tu zrzut ekranu z procesów systemowych z menadżera zadań, chyba że złapałeś rootkita, to trochę kaplica ale głowa do góry. Ewentualnie zobaczymy co dalej.

procesy.jpg

Ogólnie to zmieniłem przeglądarkę, przeskanowałem kompa i już normalnie chodzą mi te strony. Ale skoro mówisz że coś jest jeszcze nie tak to powiedz mi co mam zrobić, czy konieczny będzie format?

Żaden trudny do usunięcia syf tylko Conficker Ja niestety pisze tylko wtedy gdy mam możliwość dlatego odpisuje dopiero teraz Brak loga Extras.txt

W okno Własne opcje skanowania / skrypt w OTL wklej:

Klikasz na Wykonaj skrypt. Zgadzasz się na restart komputera. Log z usuwania na forum

Następnie ponownie uruchamiasz OTL klikasz raz jeszcze Skanuj i dajesz nowy log na forum Czyli dwa logi jeden z usuwania drugi z nowego skanowania po usuwaniu.

Conficker, to też syf, choć prostszy w usunięciu. Czyli udało się. Nie było tak źle.