Nie widać broni i graczy .. battlefield 3

Witam !

Mam wielki problem.Niedawno kupiłem sobie bf 3.i mam z nim same problemy…

W singlu nie widze niektórych przeciwników.Np. w pierwszej misji nie widze tego co podkłada ładunki wybuchowe a potem nas łapie…W multiplayer nie widze graczy ani w mojej drużynie ani przeciwników.Są oznaczeni jako gwiazdki -_-…nie widać też broni,to znaczy moge z niej strzelać,ale jej nie widze.

mój komp(laptop) :

procek; pentium dual core CPU t4200 2x2.40 ghz

Ram: 4,00 gb

karta graficzna: Nvidia Geforce g102M

wiem,że nie jest to najlepszy komp ale według wymagań powinno pójść chociaż na niskich…Z góry THX ; ]

Proponuję zainstalować nowe sterowniki do k. graficznej(bądź zainstalować takowe jeśli ich nie mialeś)

Gdzie przeczytałeś, że pograsz na lov detalach na tej integrze nadającej się tylko i wyłącznie do office ? :slight_smile:

Stery wgrywałem.Co do wymagań to przeczytałem z tyłu pudełka…co miałem je sobie wymyslić ?..-___-

W bf3 nie grałem, nie wiedziałem nawet pudełka. Ale piszą wszędzie Nvidia “GeForce 8800 GT or higher”, wiesz jak się ma do tego twoja integra ? :slight_smile: Domyślam się, że właśnie zdałeś sobie sprawę, że czekają się wydatki :slight_smile:

No nie wiem…;/ moi koledzy na gorszym sprzęcie grają na niskich i wszystko mają w porządku…

Czy jesteś pewien, że na gorszym ? Podaj chodź jedną grafikę gorszą od twojej na której bf3 działa płynnie na niskich detalach :slight_smile: