Nie widać dostępnych sieci bezprzewodowych

Witam. Mój problem jest następujący. Odwiedziłem temat "Optymalizacja i odchudzanie Windowsa XP - opis krok po kroku " i wykonałem kilka czynności tam opisnych, komputer rzeczywiście przyspieszył. Lecz teraz nie mogę połączyć się ze swoją siecią bezprzewodową, ba nie mogę w ogóle zobaczyć listy sieci bezprzewodowych będących w zasięgu choć przedtem wszystko działało bez zarzutu. Odbieram internet przez palucha podłączonego do portu USB i dopóki przed przeprowadzeniem kilku czynności optymalizacji wszystko było ok, a teraz komputer od razu łączy się z bezprzewodową siecią sąsiada a gdy klikam “wyświetl dostępne sieci bezprzewodowe” zamiast listy sieci mam taki komunikat:

System Windows nie może skonfigurować tego połączenia bezprzewodowego.

Jeśli masz inny program do zarządzania tym połączeniem bezprzewodowym, użyj tego oprogramowania.

Jeśli chcesz aby system Windows skonfigurował to połączenie bezprzewodowe, uruchom usługe konfiguracji zerowej sieci bezprzewodowej(WZC, Wireless Zero Configuration). Aby uzyskać więcej informacji o uruchamianiu usługi WZC, zobacz artykuł 871122 w bazie wiedzy Microsoft knowledge base w witrynie sieci Web microsoft.com.

Jak mniemam ten komunikat tyczy się sieci do której obecnie jestem podłączony czyli do sieci sąsiada. Gdy klikam w “odśwież listę sieci” nic się nie dzieje. Przedtem było wszystko ok. Niestety jestem laikiem komputerowym i nie znam się na tych sprawach. Bardzo prosiłbym o pomoc. Jak mam znów podłączyć sie do mojej sieci?

Skoro to zrobiłeś powinieneś wiedzieć jak wykonać to samo w drugą stronę, a tak konkretnie

(narzędzia administracyjne -> usługi)

Pogoglowałem i poradziłem już sobie z problemem. Dziękuję :slight_smile: